Technikai kérdések

Több
8 éve 9 hónapja #141 Írta: trek
trek válaszolt Válasz: Technikai kérdések témában
Teljesen jól működik a hirdetés feltöltés, csak nem jelenik meg automatikusan. Jelenleg minden hirdetés megjelenést moderátor engedélyez mivel az utóbbi hónapokban egyre több "illegális" bejegyzés keletkezett...
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: mmccannon

Kérlek Bejelentkezés, csatlakozz a következő beszélgetéshez: vagy Fiók létrehozása.

Több
8 éve 9 hónapja - 8 éve 9 hónapja #142 Írta: mmccannon
mmccannon válaszolt AM Apró témában
Feltöltöttem egy hirdetést, amit nem látni, ez egy dolog.

Mary
Last edit: 8 éve 9 hónapja by Pasa.

Kérlek Bejelentkezés, csatlakozz a következő beszélgetéshez: vagy Fiók létrehozása.

Több
8 éve 9 hónapja #143 Írta: mmccannon
mmccannon válaszolt Válasz: Technikai kérdések témában
Kedves AM Doktor!

Egyre gyakrabban tapasztalom, hogy bejelentkezés után, ha pl. a BlogAM-r, vagy másra kattintok, megjelenik az Internal Server error hibaüzenet.
A jelenség mind Chrome, mind IE alatt megjelenik. A gépemen Windows 7 van telepítve.

Most a hiba az én készülékemben, vagy a szerverben van.

Üdv,
Mary

U. i.: Az irodai gépen Windows XP van, nagyon gyors, de a fent leírt hibák ugyanúgy megjelennek.

Mary

Több
8 éve 9 hónapja #144 Írta: mmccannon
Nekem ugyanez volt (és még mindig létező) problémám.

Mary

Több
8 éve 9 hónapja #145 Írta: halőrxxl
halőrxxl válaszolt Válasz: Technikai kérdések témában
Fejlemény van..rájöttem hogy ha adok címet a blognak akkor minden további nélkül megy a Word szöveg beillesztése,de a képekkel sajnos nem tud mit kezdeni...mint írtam is,a netről származnak,már szerkesztő progin is átfuttattam hátha másik névvel jó lesz.De nem:(
T.:Gábor

Több
8 éve 9 hónapja #146 Írta: halőrxxl
Hmm..hajnali 4 óta írok egy blogot,benne a netről mentett képekkel,hivatkozásokkal.Most készen lennék nagy vonalakban,ám mivel Word-ben készítettem nem bírom beilleszteni:(
Esetleg valami javaslat,vagy bővebb infó?
Egyáltalán:hogyan kell itt megfelelően blogot írni ha több képet szeretnék beilleszteni,bővebb lére szeretném ereszteni a mondandómat?
Hamut szórok a fejemre..én bizony igen béna vagyok-pedig a cseh emelős téma közel áll a szivemhez.

Több
8 éve 11 hónapja #147 Írta: szotyika
szotyika válaszolt Válasz: Technikai kérdések témában
örülők hogy sikerült felrakni , elolvastam és nagyon tetszik ez a fajta megoldásod úgyhogy el is kezdtem megvalósítani.

Tommy

Több
8 éve 11 hónapja #148 Írta: halivadek
halivadek válaszolt Válasz: Technikai kérdések témában
Végülis sikerült!
A probléma az IE vel volt, Chrome alol minden gomb működött.

Több
8 éve 11 hónapja #149 Írta: halivadek
Adtam Neki címet is.
A képek nevében nincs ékezet.
a feltöltéssnélk vártam vagy 5 percet, de semmi jelét nem muattta hogy töltene valamit.

Több
8 éve 11 hónapja #150 Írta: szotyika
címet adtál neki?
meg kb egy percet vagy esetleg kevesebbet kell várni hogy feltöltse az AM-re, ez az internet sebeségtöl is függ.

Tommy

Több
8 éve 11 hónapja #151 Írta: halivadek
Hogy kell itt blogot írni?

Beillesztettem a szöveget, betettem a képeket, rányomok a mentésre és nem tőrténik semmi!!!!

A 4 db kép 500K alatt van.

Több
8 éve 11 hónapja #152 Írta: szotyika
mmccannon a képekkel kapcsolatban hogy nem nyilik meg rendesen itt az oldalon, sajnos nálam sem de, én igy egy olyan alternativ megoldást használok ami müködik :
Jobb oldali egérgomb és link megnyitása új lapon. Igy csak azt a képet nyitja meg amit meg akarsz nézni.

Tommy
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: mmccannon

Több
8 éve 11 hónapja #153 Írta: szotyika
Kérdezték páran hogy hogyan csinálom a kinagyitos technikát a képeimen.
A létező legegyszerűbb képszerkesztő programmal meglehet valositani és a Paint.Net. el szerkesztem a képeimet egyszerű mint a pofon van egy olyan hogy elipszis alaku kör kivágás kijelölöd vele és kétszer beileszted viszont a második beillesztést széthuzod és arrébb rakod

Tommy
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: halőrxxl, mmccannon, gyovai68

Több
8 éve 11 hónapja #154 Írta: halőrxxl
Csatlakozom..még az én kérdésemre sem érkezett válasz:(

Több
8 éve 11 hónapja #155 Írta: mmccannon
Továbbra is fennállnak technikai problémák, ezért megismétlem kérdésemet:

Hozzászólásokban, csatolmányként berakott képek hiányosan jeleníthetők meg.
Csak a kép bal harmada-negyede jelenik meg. Mi lehet ennek az oka?

TOVÁBBÁ

Baromi bolhakaki betűk vannak a hozzászólás szerkeztői ablakban, amit az olvasószemüveggelsem lehet kivenni. CSINÁLJATOK VALAMIT!

Mary

Több
9 éve 1 hete #156 Írta: szotyika
sajnos nálam is ez a probléma
;)

Tommy

Több
9 éve 1 hete #157 Írta: mmccannon
Kérdésem:
Hozzászólásokban, csatolmányként berakott képek hiányosan jeleníthetők meg.
Csak a kép bal harmada-negyede jelenik meg. Mi lehet ennek az oka?

Chorme-ot használok de IE-ben is ugyanezt tapasztalom.

Mary

Több
9 éve 1 hete #158 Írta: Moderátor
Moderátor válaszolt Válasz: Technikai kérdések témában
Tisztelt Fórumozók!
Kérem, hogy a hozzászólásokat a megfelelő topikba írjátok, lehetőleg lényegre törő legyen, mivel egyre több a hosszú olvashatatlan beírás. A topikba nem tartozó hozzászólásokat, párpeszédeket törlöm. A közérdekre számot nem tartó párbeszédeket privát üzenetben intézzétek vagy a cseten, az való erre.

AM moderátor

Több
9 éve 1 hete #159 Írta: halőrxxl
Azt szeretném megtudni,hogy hogyan vehetem föl valakivel a kapcsolatot..azaz hogyan lehet "ismerősöm"?Bénázok keményen..:blush:

Több
9 éve 1 hónapja #160 Írta: Moderátor
Moderátor válaszolt Válasz: Technikai kérdések témában
A hozzászóláshoz kép beszúrása:
1. "Fájl hozzáadása" (a hozzászólás alatt a gomb)
2. "kép link ikon" (a szmájlik feletti sorban) internetről
3. A galériából sajnos nem tudsz beszúrni

Moderátorok: peters
Oldalmegjelenítési idő: 1.096 másodperc