Beszéljünk róla!

Több
8 éve 3 hónapja #61 Írta: halőrxxl
halőrxxl válaszolt Válasz: Beszéljünk róla! témában
Nagy a gáz....nem műxik sehogyan sem-már az alapértelmezett-előre ott lévő kis képeket sem tudom beilleszteni:(
Na majd..de addig hesszeld már meg az ábrázatom-nem titkos!:)
halorxxl.blogspot.hu/
T.:Gábor

Kérlek Bejelentkezés, csatlakozz a következő beszélgetéshez: vagy Fiók létrehozása.

Több
8 éve 3 hónapja #62 Írta: nebula
nebula válaszolt Válasz: Beszéljünk róla! témában
így-e?:)

Nedőzz!
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: mmccannon

Kérlek Bejelentkezés, csatlakozz a következő beszélgetéshez: vagy Fiók létrehozása.

Több
8 éve 3 hónapja #63 Írta: halőrxxl
Nem.....200kb
De most más a helyzet..na már rajta vagyunk!:)

Több
8 éve 3 hónapja #64 Írta: nebula
túl nagy file méret? nem pixelben, hanem byte-ban.

Nedőzz!

Több
8 éve 3 hónapja #65 Írta: halőrxxl
Tomi ha hiszed ha nem ezt a délután milliószor megjátszottam:(
Nebula jól nyomja..van másik lehetőség is,azt is eljátszottam..mi lehet a baj?:(

Több
8 éve 3 hónapja #66 Írta: szotyika
szotyika válaszolt Válasz: Beszéljünk róla! témában
Gábor az e-mail elment
igy könnyen megtalálod a megoldást

Tommy
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: halőrxxl

Több
8 éve 3 hónapja #67 Írta: nebula
két helyen lehet avatart állítani.
sajnos [:)] vendégek vannak, szóval most nem tudok távoli segítséget nyújtani, de később megpróbálok valamit, ha addig nem jön össze.

Nedőzz!

Több
8 éve 3 hónapja #68 Írta: halőrxxl
Figyelj...mit bánom én!:)
Eddig azt hittem már valamennyire kiismerem magam,de ez a fránya dolog kifogott rajtam totálra :blush: ...
Természetesen hálás vagyok a segítségért-bármit megtennék hogy végre az én csodás arcocskámat/:D:D/ is itt lássam a kis avatar ablakban!Érdekes hogy a bal oldali mezőben-a bejelentkezés alatt-már a jó képem van..erre volt jó nálam a képcsere!Az avataron meg még mindig a kis csukát mentem az ártérről....hmmm.

Több
8 éve 3 hónapja #69 Írta: szotyika
Gábor csinálok egy kezelési útmutatót neked
;)

Tommy

Több
8 éve 3 hónapja - 8 éve 3 hónapja #70 Írta: halőrxxl
Arany vagy....segíts,átengedem a gépem feletti uralmat!:)Komolyan..most vagy bármikor oktass ki interaktívan-tudod azzal a módszerrel hogy te kezeled a gépemet-mit tudom én hogy hívják!:D
Várom válaszod....

Vendégek elől rejtve. Jelentkezz be vagy regisztrálj a tartalom teljes megtekintéséhez.
Last edit: 8 éve 3 hónapja by halőrxxl.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: nebula

Több
8 éve 3 hónapja #71 Írta: nebula
csere megvolt... gyerünk gábor, ne add fel, már csak rád várunk:)

Nedőzz!
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: halőrxxl, mmccannon, szotyika

Több
8 éve 3 hónapja - 8 éve 3 hónapja #72 Írta: mmccannon
mmccannon válaszolt Válasz: Beszéljünk róla! témában

szotyika beküldte: én is frissítettem és tegye mindenki ezt , jó tudni hogy kivel diskurálunk a fórumon , és a chat-en.

Jaaa, már értem! Ha részedről beáll a csend a chat-en, akkor nem arról van szó, hogy bealudtál, hanem a macsek kisajátította a klaviatúrát. :laugh:

Mary
Last edit: 8 éve 3 hónapja by mmccannon.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: szotyika

Több
8 éve 3 hónapja #73 Írta: halőrxxl
Köszönöm Gyulánk...ment egy mail hogy erre képes voltam-sőt avatarcserét is szerettem volna-de mint a mail mellékletében látod fél eredmény született!:D
Egyébként az arcképes dologhoz pár gondolat:véleményemet,vitáimat,sőt még a tévedéseimet és butaságaimat is vállaltam mindig is.Most sincs ez másképpen....élőszóban ugyanazt a Gábort ismerhetitek mint itt,számomra az avatar csak egy dolog-persze hogy nem titkolózásból nem megy most..sajnálom:(
De pár hónapja már a saját blogomon ugyanez a kép szerepel,nincs takargatni valóm-és nem is lesz sosem.A "másik oldalon" is arcképpel vagyok talán a kezdetektől...bár azt gondolom innen megyek majdan "nyugdíjba".Most viszont kínos hogy én nem tudom megcsinálni az avatarcserét...bár nem adom fel!
Egyszerű falusi gyerek vagyok,hisz ismertek...a fórumot is teleszemeteltem a fotóimmal már-bár most talán egyik sem látható.Mindenesetre elnézést kérek hogy bénázok...

Több
8 éve 3 hónapja #74 Írta: mmccannon
mmccannon válaszolt Válasz: Beszéljünk róla! témában
Jó színben VOLTAM. Az Interzoo idejében készült a felvétel 2012-ben, Szilágyi Laci jóvoltából.

Mary

Több
8 éve 3 hónapja #75 Írta: szotyika
igen ő az én macsekom , jelenleg is az egyik 100 literes aki üvegtetején alszik :)

Tommy

Több
8 éve 3 hónapja #76 Írta: Mátéfi
Mátéfi válaszolt Válasz: Beszéljünk róla! témában
Adataim>szerkesztés>képcsere

Több
8 éve 3 hónapja #77 Írta: halőrxxl
:silly: :silly:
Ok..én meg bénázok:(
Egyszerűen nem bírom megváltoztatni,pedig agyonszerkesztettem már..a file név is ok,a méret is..nem értem!:(

Több
8 éve 3 hónapja #78 Írta: Mátéfi
Mátéfi válaszolt Válasz: Beszéljünk róla! témában

halőrxxl beküldte: :woohoo:
...........
Mac te jó színben vagy..és hogy az a bizonyos fagyi hadd nyaljon még visszább:kérném Mátéfi kollégát hogy ő is frissítsen..én e kép alapján nem ismertem fel a TPG-n!:D

Gyenge próbálkozás! Szilágyi Áron kardozóra hagyd inkább a védés-visszavágás mutatványt.

Megjegyzés: Ugrósáska egyből felismert a TP-n. :laugh: ...de hát ő még fiatal és jó szeme van.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: mmccannon

Több
8 éve 3 hónapja #79 Írta: halőrxxl
Szia Tomiiiiii!!!!!
Ez a cica az akvarista macsekod,amelyik a múltkor halazott az ivadékaidnál?:D

Több
8 éve 3 hónapja #80 Írta: szotyika
én is frissítettem és tegye mindenki ezt , jó tudni hogy kivel diskurálunk a fórumon , és a chat-en.

Tommy

Oldalmegjelenítési idő: 0.542 másodperc