Hogyan készítsünk Artemia keltetőt üvegből

Több
11 éve 1 hónapja #1 Írta: szotyika
Ha jól megnézed felülről megy be a levegő cső,és a keltető tetején lebírom választani a levegő csövet, és erre ráillesztek egy másikat amit megszívok és már jön is a tiszta artemia (pete nélkül) :)

Tommy

Kérlek Bejelentkezés, csatlakozz a következő beszélgetéshez: vagy Fiók létrehozása.

Több
11 éve 1 hónapja #2 Írta: halőrxxl
..mindemellett még az is kérdés hogy nálad Jocó milyen magasságban van a levegő cső vége?:)
T.:Gábor

Kérlek Bejelentkezés, csatlakozz a következő beszélgetéshez: vagy Fiók létrehozása.

Több
11 éve 1 hónapja #3 Írta: pecajoco
pecajoco válaszolt Hogyan készítsünk Artemia keltetőt üvegből témában
Nagyon jó a keltetőd. A kérdés az hogy-hogy választod le a peteburkot ha nem dekapszulált artemia petét használsz.Nálam alulrol megy be a levegő csapon keresztül és azon is engedem le a nauplisokat.

Kérlek Bejelentkezés, csatlakozz a következő beszélgetéshez: vagy Fiók létrehozása.

Több
11 éve 1 hónapja #4 Írta: halőrxxl
halőrxxl válaszolt Hogyan készítsünk Artemia keltetőt üvegből témában
:)
Na és?
Az ötlet nagyszerű..de valóban már én is láttam pl.B.Gábornál hasonlóakat.Akkoriban el is határoztam hogy én is ragasztok ilyeneket-aztán maradtam a szintén Pasától ellesett PET palackosnál.
De azért csak dicséretes hogy van aki még a REM fázisban is ezzel él...és gyanítom vagyunk így páran!:D
Sikereket hozzá kolléga!
T.:Gábor
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: szotyika

Kérlek Bejelentkezés, csatlakozz a következő beszélgetéshez: vagy Fiók létrehozása.

Több
11 éve 1 hónapja #5 Írta: szotyika
hát én még nem láttam :)

Tommy

Kérlek Bejelentkezés, csatlakozz a következő beszélgetéshez: vagy Fiók létrehozása.

Több
11 éve 1 hónapja #6 Írta: karancsalja66
karancsalja66 válaszolt Hogyan készítsünk Artemia keltetőt üvegből témában
Kedves Tamás nem akarlak elkeseríteni de Pasánál üzemel ilyen artémia keltető jó pár éve.
Attila
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: szotyika

Kérlek Bejelentkezés, csatlakozz a következő beszélgetéshez: vagy Fiók létrehozása.

Több
11 éve 1 hónapja #7 Írta: szotyika

Nem hiszitek el de ez álmomban fogant ez az ötlet. Korán reggel 5 kor ezzel az ötlettel patantam ki az ágybol és egyből elkezdett járni az agyam hogy mekkora legyen stb.stb.

elöször is vázlatosan mutatnám be a művemet :) Leirást szerintem fölösleges hozzáfűznöm a képek magukért beszélnek  :)

És müködés közben :)


Tommy

Kérlek Bejelentkezés, csatlakozz a következő beszélgetéshez: vagy Fiók létrehozása.

Oldalmegjelenítési idő: 0.157 másodperc

Naptár

March 2024
M T W T F S S
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Bejelentkezés