Képfeltöltés

Több
11 éve 2 hónapja - 11 éve 2 hónapja #1 Írta: nebula
nebula válaszolt Válasz: Képfeltöltés témában
ha esetleg valakinek ez segítség, aki gyakran illesztene be képeket, de nem működik neki: úgy vettem észre, akkor nagy biztonsággal működik, ha külső helyre [szóval nem ide az albumokba, hanem másik serverre] töltöd fel a képet, és arra linkelsz a hozzászólásban [fenti toolbaron "kép link"].

így csinálom, és eddig mindig megjelent, bármit illesztettem be.

Nedőzz!
Last edit: 11 éve 2 hónapja by nebula.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: halőrxxl, mmccannon, Robi0108

Kérlek Bejelentkezés, csatlakozz a következő beszélgetéshez: vagy Fiók létrehozása.

Több
11 éve 3 hónapja #2 Írta: mmccannon
mmccannon válaszolt Válasz: Képfeltöltés témában
Minden OK, Misi.

Úgy látszik, a szervernek kellett egy kis gondolkodási idő, de most már megtaláltam az albumodat, és csak gratulálni tudok uszonyos barátaidoz!

Mary

Kérlek Bejelentkezés, csatlakozz a következő beszélgetéshez: vagy Fiók létrehozása.

Több
11 éve 3 hónapja #3 Írta: Omen
Omen válaszolt Válasz: Képfeltöltés témában
Elnézést megtaláltam a hibám azt hittem nagy a kép amit feltöltöttem és azért nem látom :)

Üdv Omen

Kérlek Bejelentkezés, csatlakozz a következő beszélgetéshez: vagy Fiók létrehozása.

Több
11 éve 3 hónapja #4 Írta: Omen
Omen válaszolt Válasz: Képfeltöltés témában
Sziasztok !
Lehet van róla szó valahol bár nem találtam pedig kerestem !
Milyen pixel méretezésű lehet a feltöltött kép ?

Választ előre is köszönöm !

Üdv Omen

Kérlek Bejelentkezés, csatlakozz a következő beszélgetéshez: vagy Fiók létrehozása.

Több
11 éve 5 hónapja #5 Írta: trek
trek válaszolt Válasz: Képfeltöltés témában
Orvosolva
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: mmccannon

Kérlek Bejelentkezés, csatlakozz a következő beszélgetéshez: vagy Fiók létrehozása.

Több
11 éve 5 hónapja #6 Írta: mmccannon
mmccannon válaszolt Válasz: Képfeltöltés témában
Jelezni szeretném, hogy a TP 2012. október 14 albumba bekerült néhány nem odavaló fotó. Nem én készítettem azokat, és nem is a TP-ről szólnak.

Mary

Kérlek Bejelentkezés, csatlakozz a következő beszélgetéshez: vagy Fiók létrehozása.

Több
11 éve 5 hónapja #7 Írta: Moderátor
Moderátor válaszolt Válasz: Képfeltöltés témában
A fotóalbumot kicsit rendbe raktam, kérem hogy aki képet tölt fel tegye ezt meg a megfelelő albumba, vagy ha nincs hozza létre. Majdnem ugyanannyi munkájába kerül mint nekem, a különbség csupán annyi hogy nekem több ember helyett is rendet kell tennem.

Kérlek Bejelentkezés, csatlakozz a következő beszélgetéshez: vagy Fiók létrehozása.

Több
11 éve 8 hónapja #8 Írta: halőrxxl
halőrxxl válaszolt Válasz: Képfeltöltés témában
Nem képzelem hogy valami nagy guru lennék bármiben is..azonban többen is jeleztétek hogy nehézségeitek vannak a képek feltöltésénél.
Nos,amikor nekem sikerül-:D-akkor a következőképpen csinálom:a beilleszteni szánt képet megszerkesztem,visszaveszem a méretét 100-200kb körülire.A névválasztásnál ügyelek az ékezetmentes elnevezésre,és a könnyebb megtalálás okán külön mappába helyezem a TC-ben.
Mikor itt be szeretném szúrni,akkor a post írása közben semmi mást nem teszek,minthogy a szövegablak alatt látható mezőt-"Csatolmányok" használom.Rákattintok a "Fájl hozzáadása"fülre,ekkor megjelenik magának a gépemnek a struktúrája....innen kiválasztom a megfelelő képet,és rákattintok.Ekkor a csatolmányoknál szépen be is illeszti a kis ablakba....Ha nem erre gondoltam,akkor el is távolíthatom-ugye látjátok a lehetőséget?:)Amikor a szövegben oda érkezek hogy szeretném beilleszteni,hát rányomok a "Beillesztés" fülecskére jobb oldalt.Pl.most...


Meg kívánom jegyezni,hogy a kép beillesztése előtt mindig nyomok egy "entert"-és így jó szokott lenni.Némiképpen zavaró hogy nem maga a kép jelenik meg a hozzászólás írásakor,hanem csak egy hivatkozás-és magát az eredményt csak az elküldés után láthatom magam is...Ha túl sokáig nem jelenik meg a hozzászólásunk,akkor gáz van:(Vagy magával a képpel,vagy nem is tudom....
Laikusként ennyit tudtam segíteni-nézzétek el.
T.:Gábor
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: mmccannon

Kérlek Bejelentkezés, csatlakozz a következő beszélgetéshez: vagy Fiók létrehozása.

Több
11 éve 10 hónapja #9 Írta: halőrxxl
halőrxxl válaszolt Válasz: Képfeltöltés témában
A fórumba illesztett képek megfelelő méret esetén ugye nem zavaróak?
T.:Gábor

Kérlek Bejelentkezés, csatlakozz a következő beszélgetéshez: vagy Fiók létrehozása.

Több
11 éve 10 hónapja #10 Írta: trek
trek válaszolt Válasz: Képfeltöltés témában
Ismét megkérünk mindenkit, hogy kép feltöltésekor válassza ki a fotónak megfelelő kategóriát. Nagyon sok munka áthelyezni a rossz helyre töltött képeket. Aki nem biztos a dolgában vagy úgy gondolja hogy nem sikerül a feltöltés, írjon a szerkesztőségnek és segítünk.

Kérlek Bejelentkezés, csatlakozz a következő beszélgetéshez: vagy Fiók létrehozása.

Több
12 éve 2 hete #11 Írta: Mátéfi
Mátéfi válaszolt Válasz: Képfeltöltés témában
Köszönöm szépen a javaslataitokat, korábban már mindkét lehetőséget kipróbáltam, de nem sikerült egyikkel sem. Lehetséges, hogy a kép mérete volt a ludas, ahogyan a Gábor is említette. Legközelebb megpróbálom lecsökkenteni a képméretet aztán meglátjuk.

Kérlek Bejelentkezés, csatlakozz a következő beszélgetéshez: vagy Fiók létrehozása.

Több
12 éve 2 hete #12 Írta: halőrxxl
halőrxxl válaszolt Válasz: Képfeltöltés témában
Esetleg csináld azt kolléga,mint én...a gépeden készítesz egy mappát a képekből,és onnan egyenesen beszúrod a hozzászólásodhoz.Egy dolog az érdekes:a fájl címében ne legyen ékezet,és 500k-nál kisebb legyen.
Éppen Kokától kaptam egy hete körül ezt a tippet-én szerettem volna egyenesen a gépemről beszúrni.....És mint a corys topicban látható,sikerül!:)
Köszönöm utólag,és még egyszer a segítségét:Gábor

Kérlek Bejelentkezés, csatlakozz a következő beszélgetéshez: vagy Fiók létrehozása.

Több
12 éve 2 hete #13 Írta: Koka
Koka válaszolt Válasz: Képfeltöltés témában
Lehet butaságot mondok, de próbáld meg a kép linkjét beszúrni az albumból.

Kérlek Bejelentkezés, csatlakozz a következő beszélgetéshez: vagy Fiók létrehozása.

Több
12 éve 2 hete #14 Írta: Mátéfi
Mátéfi válaszolt Válasz: Képfeltöltés témában
Tisztelt Admin,

Kérdésem az, hogy amennyiben saját képalbumba töltök fel saját képet és azokat a fórumozáshoz szeretném felhasználni a szövegemben leírtak személtetése miatt, akkor azt miért nem tehetem meg? Vagy ha igen, akkor mi a technikája?

Álláspontom szerint ez sokat lendíthetne a fórum és a hozzászólások értékén. Külső helyre feltöltött kép elérhetősége és tartóssága ki van téve a tárhelyet biztosító szeszélyének.

Kérlek Bejelentkezés, csatlakozz a következő beszélgetéshez: vagy Fiók létrehozása.

Több
12 éve 5 hónapja #15 Írta: mmccannon
mmccannon válaszolt Válasz: Képfeltöltés témában
Köszönöm, megpróbáltam, és sikerült! :cheer:

Mary

Kérlek Bejelentkezés, csatlakozz a következő beszélgetéshez: vagy Fiók létrehozása.

Több
12 éve 5 hónapja #16 Írta: trek
trek válaszolt Válasz: Képfeltöltés témában
mmccannon:
Az albumod elérhető, próbálj meg képet feltölteni.

Kérlek Bejelentkezés, csatlakozz a következő beszélgetéshez: vagy Fiók létrehozása.

Több
12 éve 5 hónapja #17 Írta: mmccannon
mmccannon válaszolt Válasz: Képfeltöltés témában
Létrehoztam egy saját albumot, amibe 10-ből 1 kép lett látható, de sajnos 2 nap alatt a saját (mmccannon albuma and Akváriumok kategóriában) albumom is eltűnt. :angry:
Érdeklődöm, miként hidalhatom át ezt a nehézséget??? :unsure:

Mary

Kérlek Bejelentkezés, csatlakozz a következő beszélgetéshez: vagy Fiók létrehozása.

Több
14 éve 2 hete #18 Írta: trek
trek válaszolt Válasz: Képfeltöltés témában
Probléma orvosolva.

Kérlek Bejelentkezés, csatlakozz a következő beszélgetéshez: vagy Fiók létrehozása.

Több
14 éve 2 hete #19 Írta: harcsa15
harcsa15 válaszolt Válasz: Képfeltöltés témában
ma vettem észre,hogy valaki egy képet töltött fel az albumomba,ami nem az én képem,valahogy ezt lehetne orvosolni? az album neve harcsa15 albumja,és a kép címe bandita
előre is köszönöm

Kérlek Bejelentkezés, csatlakozz a következő beszélgetéshez: vagy Fiók létrehozása.

Több
14 éve 2 hónapja #20 Írta: Moderátor
Moderátor válaszolt Válasz: Képfeltöltés témában
Sajnálatos módon még mindig gond hogy a megfelelő kategóriába töltsétek a képeket, pedig itt többször is kértük. Segítséget nem kért senki eddig, mégis szinte mindennap előfordul a probléma. A sok felesleges munkát kerülendő a rossz helyre töltött képeket törölni fogjuk.

Kérlek Bejelentkezés, csatlakozz a következő beszélgetéshez: vagy Fiók létrehozása.

Oldalmegjelenítési idő: 0.216 másodperc

Naptár

April 2024
M T W T F S S
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30
Bejelentkezés