18 december 2017

AM Nyomtatott kiadás

Több
9 éve 1 hónapja #101 Írta: Luna
Luna válaszolt Válasz:AM Nyomtatott kiadás
Lehet, hogy türelmetlen vagyok, de én még nem kaptam meg a magazint, és ahogy hallom már kapható a boltokban... Szerintem az emberek azért fizetnek elõ egy újságra, mert szeretnék minnél elõbb kézhez kapni. Jó lenne, ha az oldalon lenne valamilyen tájékoztatás a postázásról, vagy ilyesmi. Jó lenne tudni, hogy megint a postásom h.lye, vagy még nem lett feladva a magazin.
Minden második hónapban alig várom a Magazint, mert nagyon jó, és az amit várok tõle, de az, hogy hogyan és miként kapom kézbe az újságot, az sosem tisztázott dolog. Remélem nem sértettem meg az újság kiadóját, íróit, stb.

Köszönettel:

Luna

Kérlek Bejelentkezés, csatlakozz a következő beszélgetéshez: vagy Fiók létrehozása.

Több
9 éve 2 hónapja #102 Írta: Pasa
Pasa válaszolt Válasz:AM Nyomtatott kiadás
De igen, jó ötlet.

Kérlek Bejelentkezés, csatlakozz a következő beszélgetéshez: vagy Fiók létrehozása.

Több
9 éve 2 hónapja #103 Írta: P51D
P51D válaszolt Válasz:AM Nyomtatott kiadás
Csak egy ötlet.
Itt a jobb oldalon az "Esemény naptárban" nem lehetne bejelölni a megjelenés dátumát?

Több
9 éve 2 hónapja #104 Írta: Pasa
Pasa válaszolt Válasz:Megjelenés dátuma
Ezen a héten csütörtökön lesz készen, pénteken illetve hétfõn postázom az elõfizetõknek. Az újságosoknál jövõ hét kedden vagy szerdán jelenik meg.

Több
9 éve 2 hónapja #105 Írta: Sourcer
Sourcer válaszolt Megjelenés dátuma
Hali!

Egy illetékestõl kérdezném:

Lehet már tudni, mikor jelenik meg a következõ szám? Feltételezem, lassan esedékes lenne, de semmi mozgás a honlapon...:(

Több
9 éve 2 hónapja #106 Írta: egoman
egoman válaszolt Válasz:AM Nyomtatott kiadás
Üdvözletem!

Sikerült vásárolnom egy példányt a magazin 70.számából. Bár eszem ágában sincsen kivágni a megrendelõ szelvényt, hiszen mögötte értékes cikk van, de fénymásolom, kitöltöm és még hétfõn feladom.

Az újság nagyon tetszik. Szerintem bárhol a világon megállná a helyét. Csak így tovább!

Több
9 éve 2 hónapja #107 Írta: trek
trek válaszolt Válasz:AM Nyomtatott kiadás
Nem tudom eddig hogyan próbáltad megrendelni, de a legbiztosabb ha a megrendelõlapot postán feladod a szerkesztõség címére. Fontos hogy a megrendelõ adatai pontosak legyenek különben nem lehet postázni sem a csekket, sem az újságot.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Tomnewmanozd

Több
9 éve 2 hónapja #108 Írta: egoman
egoman válaszolt Válasz:AM Nyomtatott kiadás
Üdvözletem!

Már kétszer is próbáltam elõfizetni a lapra. Az újra megjelenõ elsõ számtól kedve. A két rendelés között biztos eltelt egy hónap, az utolsó próbálkozás óta hetek. Van remény? Esetleg más utja-módja, ami biztosan sikeres?
Szeretném megrendelni, akkár visszamenõleg is, de hogyan?
Köszönöm!

Több
9 éve 2 hónapja #109 Írta: Pasa
Pasa válaszolt Válasz:AM Nyomtatott kiadás
Jövõ héten fogom postázni.

Több
9 éve 2 hónapja #110 Írta: P51D
P51D válaszolt Válasz:AM Nyomtatott kiadás
Csatlakozom az elõttem szólóhoz!
Szerintem többen is várjuk az új lapszámot.
Hajrá AM!!!

Több
9 éve 2 hónapja #111 Írta: aquad
aquad válaszolt Válasz:AM Nyomtatott kiadás
Mikor jelenik meg az új szám? Számításaim szerint éppen most lenne aktuális! Gyerünkgyerünkgyerünk!!!!!

Több
9 éve 6 hónapja #112 Írta: aquad
aquad válaszolt Válasz:AM Nyomtatott kiadás
Én is megkaptam! Köszönöm!
Majd jól átnézem a napokban, most csak annyit, hogy a borítóra sokkal jobban kellene figyelni, mert ez a mostani valahogy nem sikerült. A többirõl késõbb!

Több
9 éve 6 hónapja #113 Írta: bauri
bauri válaszolt AM Nyomtatott kiadás
Ma megkaptam!!! :laugh:
Csak gratulálni tudok egy színvonalas újság megjelenéséhez. A reklám mennyisége elviselhetõ. Csak így tovább és remélem hosszú ideig elõfizetõ tudok maradni.

Üdv G.

Több
9 éve 6 hónapja - 9 éve 5 hónapja #114 Írta: trek
trek válaszolt Válasz:AM Nyomtatott kiadás
Teljesen mindegy hogy banki átutalással fizetsz a csekken feltüntetett számlaszámra vagy a csekket fizeted be (ami szintén egy átutalás).

Kiegészítés:
Sajnos a tapasztalat szerint a csekkes fizetés esetén a posta miatt egy hét késéssel érkeznek meg a befizetések.
Utolsó szerkesztés: 9 éve 5 hónapja Írta: trek.

Több
9 éve 6 hónapja - 9 éve 6 hónapja #115 Írta: tomnewman
tomnewman válaszolt Válasz:AM Nyomtatott kiadás
1.: Köszönöm a csekket!
2.: Mi van, ha mégis átutalnám a pénzt, és nem használnám fel a csekket? Az már bonyolítás lenne?
Utolsó szerkesztés: 9 éve 6 hónapja Írta: trek.

• peters
  • peters profilkép COM_KUNENA_TOPIC_AUTHOR
  • Látogató
  • Látogató
9 éve 6 hónapja #116 Írta: peters
peters válaszolt Re: AM Nyomtatott kiadás
Sziasztok!

Most már tényleg csak a postán múlik, hogy mikor kapjátok meg a csekket és a számlát, így mindenkinek marad elég ideje ahhoz, hogy a június 6-i hivatalos megjelenésig elõfizesse és megkapja a lapot!

Türelmeteket köszönjük! Remélem az újság majd kárpótol benneteket!

Tiszteltettel:

Sepsi Péter
Akvárium Magazin

Több
9 éve 6 hónapja - 9 éve 6 hónapja #117 Írta: halaki
halaki válaszolt Re: AM Nyomtatott kiadás
Üdv mindenkinek!

Már április végén leadtam a megrendelésemet az újsággal kapcsolatban de a csekket még a mai napig nem kaptam meg!Ennek valami technikai akadálya lehet vagy nem tudom mi?A választ elõre is köszönöm.
Utolsó szerkesztés: 9 éve 6 hónapja Írta: trek. Indoklás: Helyesírás

• peters
  • peters profilkép COM_KUNENA_TOPIC_AUTHOR
  • Látogató
  • Látogató
9 éve 7 hónapja #118 Írta: peters
peters válaszolt Re: AM Nyomtatott kiadás
Sziasztok!

Két örömhírem is van! Az egyik, hogy lezártuk a szerkesztést és az anyag a nyomdában van, tehát júinus 6-án "nem ússzátok meg" a lapot.
A másik, hogy a hét elején postázzuk a számlákat ill. csekkeket, így mindenkinek lesz ideje befizetni, és 6-án nyugodtan várhatja a postást!

Üdv:

Sepsi Péter
Akvárium Magazin

Több
9 éve 7 hónapja #119 Írta: tomnewman
tomnewman válaszolt Re: AM Nyomtatott kiadás
Üdv! csekket még én se kaptam a szerkesztõségtõl, de gondolom, nem azért, mert elfelejtõdött, hanem lassan õrölnek a malmok...
részemrõl türelmesen várok.

Több
9 éve 7 hónapja #120 Írta: sakran
sakran válaszolt Re: AM Nyomtatott kiadás
Teljesen, a csekket május elsõ hetén kell majd mindenkinek megkapnia, a tervek szerint.

Még mindig nem érkezett meg a csekk! Ez normális így, vagy kezdjek nagy erõkkel reklamálni a postán???

Moderátorok: petersKoka
Oldalmegjelenítési idő: 0.232 másodperc
Bejelentkezés
Legutóbbi fórumbejegyzések