18 december 2017

AM Nyomtatott kiadás

Több
5 éve 1 hónapja - 5 éve 1 hónapja #41 Írta: halőrxxl
halőrxxl válaszolt Válasz: AM Nyomtatott kiadás
Milyen jó hogy beosztással élek...az AM aktuális számát is kis adagokban "fogyasztom",hiszen ki kell tartanom a következő szám megjelenéséig!:)
Tegnap késő este álmatlanul forgolódtam,igazából semmihez kedvet nem érezvén-értsd még a net sem vonzott: dry: Elővetem azonban a magazint..és milyen jó ötlet volt!Átfutottam én már,sőt azt hittem hogy az érdekesebb cikkeket el is olvastam-ám tévedtem,mert a nem túl vastag lapban olyan írásokat is találtam,melyek még a késői óra ellenére is igen felcsigáztak...egy szerényen kinyíló oldalon megtaláltam a "Kérészéletű rákjaink" c. cikket!Ez fantasztikus...hogy én elsiklottam fölötte eddig..pedig benne hihetetlenül érdekes leírások a nálunk is megtalálható apró rákocskákról,élőhelyük sajátosságairól.Járom én a természetet-de mától nyitottabb szemmel!A szerzőpáros non plus ultraként még a tenyésztésükkel is foglalkozik-ez nálam olyan mély érdeklődést vált ki,hogy ki sem mondhatom-rendkívüli módon köszönöm nekik!
Továbblapozván természetesen megint elolvastam Márkot:),hogy aztán egy igen fajsúlyos cikknél/A korfui fogasponty/ismét bezárjam a lapot..későbbre még jó lesz ez a csemege!
Alig várom az újabb megjelenést....
T.:Gábor
Utolsó szerkesztés: 5 éve 1 hónapja Írta: halőrxxl.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: mmccannon

Kérlek Bejelentkezés, csatlakozz a következő beszélgetéshez: vagy Fiók létrehozása.

Több
5 éve 3 hónapja #42 Írta: halőrxxl
Tegnap balszerencsés voltam....már nem tudtam megvenni a magazint!Ma viszont egy véletlen egybeesés miatt volt szerencsém:)
A hajnali ébredés után "magamra rángattam" a ruhákat,és el is indultam dolgozni a hűvös időben...aztán a napi robot végeztével már nem kellett a pulóver-így vettem észre,hogy a hajnali álomittas öltözködés során csak kék pólónak nézett ruhadarab bizony az AME egyenszerkója!A műszak végére általában már csak agymosott zombiként szoktam érezni magam,és ez egészen addig tart amíg itthon nem szemlélem sorra a medencéimet-ma azonban egy szempillantás alatt átváltottam jókedvű-tettre kész akvaristába!Volt olyan munkatársam aki észrevételezte a hovatartozás materializálódott ruhadarabját....hiába na,"térítek"rendesen a nagy lemezcsörömpölésben is!
Az Inmedio városközponti boltjába lépve szembesültem ismét a ruhadarab hasznával:a kiszolgáló hölgy jelezte azonnal,hogy még van Akvárium Magazin!Nosza..hoci ide rögvest!:)Ózdiaknak súgok:még mindösszesen három példányt láttam a polcon-tessenek sietni!
Nem kívánnám elregélni hogy majdnem lekéstem a buszt hazafelé,mert egy padon ülve azonnal belemélyedtem a lapba..meg azt sem hogy a szomszédom szólt rám:ideje leszállnom....rám vár a busz nyitott ajtókkal idehaza!Szóval rendesen ki lett tolva velem....
Én előbb el szoktam gyönyörködni a lapban..csak aztán nyitom ki.Most kivételes volt amit tettem,hiszen a C.weitzmani leírása,és csodás képei nem tűrtek halasztást!Pontosabban mégis....mesterünk előszavát ki nem hagynám-így a gyászkeretes írás okán magam is szeretném kifejezni részvétem az elhunyt úr családjának,barátjainak.Talán morbid-de nagyon hasznosnak tartom a sajnos már elhalálozott kollégáinkra való utalást is-hiszen ezáltal még jobban ismerhetjük meg azok munkáját akiket nem volt szerencsénk ismerni.
A C.weitzmani cikk sokkolt!Erre nincs jobb szó-egyszerűen minden egyes betű beleégett a retinámba,a képek pedig múlhatatlan vágyat keltettek bennem hogy idővel ezt a fajt is tarthassam-talán szaporíthassam is.T.cikkíró Kolléga!Egyáltalán nem tudom hogy ismerlek-e akár nickről,de tudnod kell hogy a mennyek országába emeled a hozzám hasonlóan "coryhívő" kollégáidat ha ilyeneket írsz!Új corys állványod említése csak táplálta a bennem dúló tüzet..és megvallom a kíváncsiságomat is!:)Rendkívül szívesen olvasnálak e témában akár naponta többször is...nem hozzám hasonló pongyolasággal,hanem lényegre törően-ám igen élvezetesen írsz!Nagyon szépen köszönöm!
A magazin többi cikke sem méltatlan az érdeklődésre-sőt meglepődve tapasztaltam,hogy éppen egy garnéla képét simogatom,mert olyan plasztikussággal ábrázolja őkelmét,hogy élőnek-az újságból azonnal kilépőnek gondolná az ember!Aztán ott van Balázs igen élvezetes írása,minek hatására szerény RC állományom a későbbiekben-no meg némi tanulás után!-ezekkel a kék csodákkal bővülnének...hát egy csúcs színű,és gyönyörű faj ez!Azt érzem inkább mérsékletet kell tanúsítanom-a komolyabb garnélákhoz kevés lennék mint árvaházban a szülőértekezlet...viszont a hasonlóan alapos írások egy olyan indíttatást adhatnak,mely a későbbi tanulási folyamatot élvezetessé teszik! Balázs:csúcs volt..köszönöm!
Aki azt hiszi hogy csupán ezt a két cikket tartom a magam számára fontosnak,az téved..arról van szó csupán,hogy még csak ezeket volt időm elolvasni!:)Aztán arra gondoltam,hogy nektek is mekkora élvezet lenne ez..és rohantam hogy még időben szóljak:még kapható a magazin...még meg lehet vásárolni a folytatásos bibliánk újabb számát!:)
Én egészen bizonyosan még az impresszumot is végigolvasom,az utolsó betűig élvezni fogom!Csak most beosztással élek..messze még az újabb szám,addig ki kell tartanom vele! ;)
Ismét a címoldalt nézem....újabb példánya annak a kiadványnak amely nekünk,akvaristáknak szól.Ha a vonalkód fölé siklik a tekintetem megállapítom:áráért még két panda harcsát sem adnak a kiskerben.Viszont ez nem kér enni...de jóllakat egy időre!
Köszönöm minden résztvevő munkáját,melynek eredményeképpen most élvezettel lapozhatom a magazint..a magazinunkat!
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: branco, szotyika

Kérlek Bejelentkezés, csatlakozz a következő beszélgetéshez: vagy Fiók létrehozása.

Több
5 éve 5 hónapja #43 Írta: Moderátor
Moderátor válaszolt Válasz: AM Nyomtatott kiadás

geopard beküldte: Kedves szerkesztőség. Szeretném jelezni, hogy még mindig nem kaptam meg a 88-as számot, pedig előfizető vagyok.

Pasa beküldte: Kedves geopard,

a 88. számot részedre is postáztam a többi több száz példánnyal együtt.
Csak azt nem értem, hogy ebben az esetben miért nem dobsz nekem egy emailt, vagy sms.t a saját neveddel? Geopard nevű előfizető nincs!

Üdvözlettel:

Pasaréti Gyula

Tisztelt Előfizetők!
Kérjük, hogy a magazin előfizetéssel kapcsolatos észrevételeket az előfizetői adatok megadásával a szerkesztőség e-mail címére küldjétek, egyébként nem tudunk segíteni!
AM szerkesztőség

Több
5 éve 7 hónapja #44 Írta: halőrxxl
Köszönöm mindannyiótoknak...és a lehetőséget is!:)Megvallom nem filóztam mikor írtam-egyszerűen ez motoszkál bennem sok éve már.Féltem a természetet-tisztelem a környezetet.
Ám ha nekem kellene kiemelnem bármely cikket,komoly bajban lennék...most is mint mindig,én az utolsó betűig elolvasom-élvezem.Bár kissé hebrencsnek fogok tűnni,de még az impresszumot is átbogarászom,így tisztában vagyok vele hogy te is dolgoztál érte Mac..és a Dr.Szita úr is:)
Úgy érzem magát az újságot..pontosabban a magazint kellene megfelelően kezelnünk nekünk,mai akvaristáknak.Elgondolkoztat az,hogy vajon lehet-e összehasonlítani egy interaktív fórumot egy materializálódott kiadvánnyal?Nyilván nem..hiszen a weblapok tartalma akár pillanatok alatt is frissülhet,míg a leírt-kinyomtatott média örökké megmarad.Megmarad,és megmarad az az utánozhatatlan sajátossága is,hogy a fantasztikus illatán kívül eltehetjük a majdani hintaszékes öregségünk idejére is..Egy magazin mintegy esszenciája annak a tudásnak,amit az adott pillanatban tudni vélünk ez esetben a hobbiról,ám hihetetlenül inspirál az utánajárásra-ezért is elképzelhetetlen ma már a két média együttélése.De van valami csodálatos varázsa az újságoknak!
Ezért szeretek a mai napig olvasni,igazi-élő-könyveket,magazinokat-újságokat olvasni...
Amint lehetőségem lesz rá,mindent meg fogok tenni azért hogy ne csak a horgászirodalmam,hanem az Akvárium Magazinjaim is hiánytalanul meglegyenek a polcaimon...egy kiemelt,de nyugodalmas helyen!:)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: mmccannon

Több
5 éve 7 hónapja - 5 éve 7 hónapja #45 Írta: mmccannon
mmccannon válaszolt Válasz: AM Nyomtatott kiadás
HalőrXXL, le a kalappal előtted, nagyon tetszett a cikked! Remélem, nem ez volt az utolsó!

Annak is nagyon örülök, hogy Szentgyo ismét megörvendeztetett egy nagyszerű cikkel a garnálákról! Ennél egy kicsit sűrűbben is tehetné. ;)

A legjobban mégis a nyíregyhézi állatkertben véghezvitt gigászi teljesítmény - életmentés - volt az, ami a legjobban magával ragadott. Soronként izgultam végig Pinokkió sorsát.
Őszinte nagyrabecsülésem mindazoknak, akik az ő műtétjében/gyógyításában résztvettek!!!
Nagyon remélem, hogy egy AME-kirándulás keretében saját szememmel is láthatom őt, Pinokkiót, és kezet rázhatok gondozóival.

Adiigis sok sikert és jó egészséget kívánok uszonyos barátainkkal folytatott munkájukhoz!

Mary
Utolsó szerkesztés: 5 éve 7 hónapja Írta: mmccannon.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: halőrxxl

Több
5 éve 7 hónapja - 5 éve 7 hónapja #46 Írta: mark24
mark24 válaszolt Válasz: AM Nyomtatott kiadás
Ismételten egy gyönyörű és nagyszerűen sikeredett magazint vehettem kézbe. Köszönet ezért mindazoknak, akik keményen dolgoznak a magazin minden alkalommal történő megjelentetésében, színvonalának fenntartásában.
További hasonló eredményes munkát kívánok a szerkesztőknek, munkatársaknak.

Neked Gábor pedig külön gratulációmat fejezem ki. Megleptél. Gratulálok a cikkedhez!

A márnás cikk is nagyon tetszik, kedvesek számomra ezek a halak. Ennél jobban már csak a márnás sorozat folytatását, mégjobban pedig a Synodontisokat várom, mivel ők közel állnak a szívemhez, sok más harcsaféleséggel együtt.
Utolsó szerkesztés: 5 éve 7 hónapja Írta: mark24.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: halőrxxl, mmccannon

Több
5 éve 7 hónapja - 5 éve 7 hónapja #47 Írta: szotyika
szotyika válaszolt Válasz: AM Nyomtatott kiadás
na akkor holnap meglesz nekem is a 88 szám ha megjelent.Személyesen fogom átvenni Pasátol már alig várom :silly:

Tommy
Utolsó szerkesztés: 5 éve 7 hónapja Írta: szotyika.

Több
5 éve 7 hónapja #48 Írta: Mátéfi
Mátéfi válaszolt Válasz: AM Nyomtatott kiadás
A 88. számban megjelent cikkhez gratulálok Halőr!
Egyébként pedig az egész magazin nagyon színvonalas lett, nagy élvezet kézbe venni.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: halőrxxl

Több
5 éve 9 hónapja #49 Írta: Mátéfi
Mátéfi válaszolt Válasz: AM Nyomtatott kiadás
A 87. számban megjelent cikk az ovis akváriumtelepítésekről. Szeretnék ezúton gratulálni és kalapot emelni az AME előtt e kitűnő kezdeményezése miatt. Úgy hiszem, hogy sok óvodásból lesz így akvarista. Akiből az lesz, az tizenévesen nem fog céltalanul az utcákon csavarogni.

Több
5 éve 11 hónapja #50 Írta: Pasa
Pasa válaszolt Válasz: AM Nyomtatott kiadás
2012. február 13.
2012. május 7.
2012. szeptember 3.
2012. december 3.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: mmccannon, sorban, kis-Pleco

Több
5 éve 11 hónapja #51 Írta: kis-Pleco
kis-Pleco válaszolt Válasz: AM Nyomtatott kiadás
És a 2012 évi megjelenési időpontok mikorra várhatók ?

Több
6 éve 1 hete #52 Írta: Pasa
Köszönöm az észrevételt.

Több
6 éve 1 hete #53 Írta: KisA
KisA válaszolt Válasz: AM Nyomtatott kiadás
sziasztok,

A legfrissebb számban a 21. oldalon egy Fekete kajmán van a jobb alsó képen.Az aligátor megfogalmazás is helyes, csak kicsit tág.:)

Kis Andris

Több
6 éve 2 hónapja - 6 éve 2 hónapja #54 Írta: Pasa
Így van, viszont a lap ára az újraindítás óta nem változott, az előállítási költségek emelkedtek, és a postaköltséget -ami jelenleg 355.- Ft/szám- még mindig én fizetem.

Tisztelettel:

Pasaréti Gyula
Utolsó szerkesztés: 6 éve 2 hónapja Írta: Pasa.

Több
6 éve 2 hónapja #55 Írta: sandorfipeter
sandorfipeter válaszolt Válasz: AM Nyomtatott kiadás
Szomorúan konstatáltam, hogy az előfizetői kedvezmény eltűnt :(

Több
6 éve 11 hónapja #56 Írta: Pasa
a hivatalos megjelenési időpontok 2011-ben:
február 14.
május 9.
szeptember 5.
december 5.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: janink, mark9624, mmccannon

Több
6 éve 11 hónapja #57 Írta: janink
janink válaszolt Válasz: AM Nyomtatott kiadás
hello
idén milyen idöközönként fog megjelenni a magazin?köszi
Jani

Több
6 éve 11 hónapja #58 Írta: Pasa
82. szám, 18. oldal

Több
6 éve 11 hónapja #59 Írta: Tibor1
Tibor1 válaszolt Válasz: AM Nyomtatott kiadás
Van egy kérdésem, melyik AME számban írtak a pH csökkentés kénnel témakörben?
Segítségedet előre is köszönöm.

Üdv.
Tibor

Több
7 éve 3 hónapja #60 Írta: halőrxxl
Már várom a novembert.. :)
Ez a szám is zseniális!Minden cikk érdekfeszítő,szinte szippantom magamba az összes betűt.Érdeklődésem középpontjában most az etetéssel kapcsolatos cikkek állnak,a Rain által írt cikk egyszerűen...egyszerűen csúcs!!!Csak így tovább,minél több infót,minél több anyagot!
A vázolt nehézségek ellenére csak megjelent a lap,és érthető az évi 4 példány is..Csak remélni tudom hogy idővel megoldódnak a gondok,és akár havilap is lehetne..ez tőlünk is függ.
Minden cikk írójának köszönet,a technikai résztvevőknek nem kevésbé.. :)

Moderátorok: petersKoka
Oldalmegjelenítési idő: 0.269 másodperc
Bejelentkezés
Legutóbbi fórumbejegyzések