21 október 2017

AM Nyomtatott kiadás

Több
7 éve 1 hónapja #61 Írta: Pasa
Pasa válaszolt Válasz: AM Nyomtatott kiadás
Az összes előfizetett lapszámot ma reggel postára adtam. A Lapker holnap szállítja ki a hírlapárusokhoz a lapot.

Kérlek Bejelentkezés, csatlakozz a következő beszélgetéshez: vagy Fiók létrehozása.

Több
7 éve 1 hónapja #62 Írta: TAZ
TAZ válaszolt Válasz: AM Nyomtatott kiadás
Köszönjük a tájékoztatást, már várom az új számot!!

Kérlek Bejelentkezés, csatlakozz a következő beszélgetéshez: vagy Fiók létrehozása.

Több
7 éve 1 hónapja #63 Írta: Pasa
A 81. számot szerdán és csütörtökön (1-én ill. 2-án) postázom, ekkor kerül a Lapker üzleteibe is.
Sajnos arra vonatkozóan nincs jogunk beleszólni, hogy a lapárus hogyan helyezze el az újságokat.

Több
7 éve 1 hónapja #64 Írta: P51D
P51D válaszolt Válasz: AM Nyomtatott kiadás
Még egy gondolat.
Nem vagyok előfizetője a lapnak, de az összeset megvettem eddig. 99%-ban ilyen-olyan plázákban, Inmedio boltokban szereztem be az egyes lapszámokat. A maradékot akvarista üzletben.
Az eddigi összes Inmedio-s vásárlásnál (az ország több részén is tapasztaltam!!!)azt vettem észre, hogy ez a lap a kategóriájának megfelelő polcon, viszont nagyon eldugva van elhelyezve.
Ez szándékos? Esetleg többet kell fizetni az előrébb elhelyezésért?
Szerintem ha jobban szem előtt lenne, van olyan színvonalas kinézete a lapnak, hogy egy-egy csak úgy betévedő, kicsit is érdeklődő is megvenné.
Nem tudom, csak gondolom. :blush:

Több
7 éve 1 hónapja #65 Írta: P51D
P51D válaszolt Válasz: AM Nyomtatott kiadás
Hmmm, izé, csak kérdem...
Lassan itt a hó vége, a nyár vége. Sajnos.
Lehet bízni abban, hogy megjelenik az elmaradt szám?
Gondolom rajtam kívűl is sokan várják. :)

Több
7 éve 2 hónapja #66 Írta: spikemaster
spikemaster válaszolt Válasz: AM Nyomtatott kiadás
Az olvasók nevében köszönöm a tájékoztatást. Így korrekt.
Remélem/reméljük, hogy ez csak átmeneti probléma lesz, és nem hat ki az újság távolabbi jövőjére.

Köszi!
Petya

Több
7 éve 2 hónapja #67 Írta: Pasa
Igazad van.

Anyagi okok miatt nem nyomtatta még ki a nyomda a következő számot.
Első sorban azért, mert kevés a hirdető, a befolyó pénz nem elegendő a nyomdára.
A nyár -ill. a szabadságok- miatt nehezebb a szervezés is. A következő szám teljes anyaga készen van, így, ha a problémát sikerül orvosolni, azonnal kinyomásra kerül. Erre még e hó végén sor kerülhet.
Addig is türelmet kérünk.

Pasaréti Gyula

Több
7 éve 2 hónapja #68 Írta: spikemaster
Hát ez már kezd kabaré lenni. Én nagyon szeretem az újságot, a szerkesztőket meg aki hozzátesz valamit, azt nagyon becsülöm, de ez már kezd sok lenni.
Valaki (főleg a főszerkesztőre gondolok) tájékoztathatná a "népet", hogy mi a helyzet, mert ha őszintén kiáll, és elmondja az igazságot, hogy miért nincs még lap, akkore szerintem mindenki meg fogja érteni. Ez lenne tőlük a tisztességes.

De ez csak az én véleményem. Továbbra is nagyon várom a lapot, vagy minden előfizető és olvasó nevében a kérdésünkre a választ!

Üdv. Petya

Több
7 éve 2 hónapja #69 Írta: trewa
trewa válaszolt Válasz: AM Nyomtatott kiadás
hát igen,sajna megint kezdődik.jó lenne tudni,hogy tényleg technikai vagy inkább anyagi okokból késik az újság.ha technikai az majd megoldódik,ha anyagi akkor sajna megint lőttek a magazinnak. :dry: :dry: :dry: :dry:

Több
7 éve 2 hónapja #70 Írta: ghostbusters
ghostbusters válaszolt Válasz: AM Nyomtatott kiadás
Üdv,

Bizony-bizony a 81. szám (Jún-Júl)már jelentős késésben van, még ha a 80.-hoz nézem már akkor is eltelt a 2 hónap...
Ha így folytatódik a tendencia az Aug-Szept 82. szám majd októberben jelenik csak meg.
A múltkor legalább elhintettek vmi infót h technikai okok vannak, de most semmi. Már 2010 elejétől megfigyelhető a megjelenések
kitolódása.
Azért sajnálnám ha megint abbamaradna a lap.

petike

Több
7 éve 4 hónapja #71 Írta: Oetsy
Oetsy válaszolt Kérdés
Üdv. Múlt héten megrendeltem online az előfizetést, de mivel nagyon türelmetlen voltam és nem érkezett semmi visszajelzés, ezért a postán feladtam postai csekken az előfizetési díjat! A kérdésem az lenne, hogy nagy hülyeség volt, vagy úgy számít mintha az általatok küldött csekken fizettem volna be? :(

Több
7 éve 7 hónapja #72 Írta: Pasa
a név és cím elegendő
köszönettel

Több
7 éve 7 hónapja #73 Írta: spikemaster
Az Akvárium Magazin előfizetésemet szeretném meghosszabbítani, és már nincs meg a papír, ami erről jött, csak a csekk van meg.
Az lenne a kérdésem, hogy a közlemény rovatba kell-e valamit írnom, vagy csak a befizető neve, címét kell kitöltenem?

Üdv. Petya

Több
7 éve 7 hónapja #74 Írta: Bengál
Bengál válaszolt Válasz: AM Nyomtatott kiadás
Üdvözletem!

A múlt héten rendeltem meg a magazint, csak érdeklődni szeretnék, hogy beérkezett-e mert nem kaptam eddig semilyen visszaigazolást.

Köszönettel, Gál András

Több
7 éve 9 hónapja #75 Írta: Sourcer
Sourcer válaszolt Válasz: AM Nyomtatott kiadás
Valóban. Megtaláltam. Elfelejtettem. Tévedtem. Elnézést!

Boldog Új Évet Mindenkinek!

Több
7 éve 9 hónapja #76 Írta: Pasa
Kedves Zoltán!

A 77. számmal együtt küldtem a lejáratról szóló levelet és a csekket a befizetéshez.
Üdvözlettel:
Pasaréti Gyula
Akvárium Magazin

Több
7 éve 9 hónapja #77 Írta: peters
peters válaszolt Válasz: AM Nyomtatott kiadás
Kedves Zoli!

Az előfizetés lejártáról minden esetben értesítjük az előfizetőket egy levélben, melyet az utolsó előfizetett újsággal kapnak kézhez egy csekk kíséretében, melyen elő tudják fizetni a következő egy évet.

Sepsi Péter
Akvárium Magazin

Több
7 éve 10 hónapja #78 Írta: Sourcer
Sourcer válaszolt Válasz: AM Nyomtatott kiadás
Már én is gondolkodom azon, nem járt-e le az előfizetésem. De sem értesítést, sem csekket nem kaptam, ezért korábban nem foglalkoztatott a probléma...
A lejáratosokat nem ártana idejében értesíteni!

(Győri Zoli, Karcag)

Több
7 éve 10 hónapja #79 Írta: peters
peters válaszolt Válasz: AM Nyomtatott kiadás
Kedves Vion!

Kérlek, hogy küldj egy e-mailt a Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. a pontos adataiddal, hogy utána tudjunk nézni a problémának, mert a Vion nickkel nem tudunk mit kezdeni az előfizetői adatbázisban.

peters

Több
7 éve 10 hónapja #80 Írta: Vion
Vion válaszolt Válasz: AM Nyomtatott kiadás
előfizetőként se a 77. számot, és úgy néz ki hogy a 78. számot sem fogom megkapni, mi lehet ennek az oka?

Moderátorok: petersKoka
Oldalmegjelenítési idő: 0.259 másodperc
Bejelentkezés
Legutóbbi fórumbejegyzések
    • AM Nyomtatott kiadás
    • Üdv! Amint azt kicsit több, mint egy hete is írtam, nagyon várom a levelet, vagy valami igazi visszajelzést.
    • 3 napja 20 órája