A 79. szám tartalmából

Több
11 éve 2 hónapja #1 Írta: braun10
braun10 válaszolt Válasz: A 79. szám tartalmából témában
Tisztelt Szerkesztőség,

köszönöm szépen visszajelzésüket, sikerült egyeztetni!

Üdvözlettel

Kérlek Bejelentkezés, csatlakozz a következő beszélgetéshez: vagy Fiók létrehozása.

Több
11 éve 2 hónapja #2 Írta: peters
peters válaszolt Válasz: A 79. szám tartalmából témában
Kedves braun10!

Elnézést a késlekedésért. Küldtünk neked e-mail-t, kérlek nézd meg.

Üdvözlettel:

AM Szerkesztőség

Kérlek Bejelentkezés, csatlakozz a következő beszélgetéshez: vagy Fiók létrehozása.

Több
11 éve 2 hónapja #3 Írta: braun10
Tisztelt Szerkesztőség,

köszönöm a választ, de:

telefonos elérhetőség nincs megadva sehol, csak cím, illetve e-mail lehetőség.

A szerkesztőség e-mail címmel pedig nem mentem semmire, kétszer írtam e-mailt, egyikre sem kaptam választ, pedig az adatok úgy szerepeltek benne, ahogyan Ön is írta.

Üdvözlettel

Több
11 éve 2 hónapja #4 Írta: Moderátor
Moderátor válaszolt Válasz: A 79. szám tartalmából témában
Kedves braun10!

A lap alján megtalálható az impresszum és kapcsolat (azaz adott minden szükséges adat). Ha ez mégis kevés lenne írj egy levelet a e-mail címre. Ne felejtsd el megadni a valódi előfizetői nevet, mert csak ez alapján lehet azonosítani.

AM szerkesztőség

Több
11 éve 2 hónapja #5 Írta: braun10
sziasztok,

a páromnak fizettem elő még ünnepek előtt a magazinra. A decemberi számot megkaptuk, a februárit még mindig nem.
Nincs megadva elérhetőség, ahol ezt jelezni tudnánk, mailre nem válaszol senki...

érdeklődnék, hogy nem tudtok egy telefonszámot, ahol végre vki megmondja mikor kaphatjuk kézhez a lapot??

Köszi! :S

Több
11 éve 2 hónapja #6 Írta: Pasa
Pasa válaszolt Válasz: A 79. szám tartalmából témában
Kedves Előfizetők!
Aki a börzén jár, az már vasárnap átveheti az újságot az Akvárium Magazin asztalánál, a többiek a jövő hét folyamán juthatnak hozzá.

Több
11 éve 2 hónapja #7 Írta: TAZ
TAZ válaszolt Válasz: A 79. szám tartalmából témában
Naggyon jó,már alig várom, hogy kezembe vehessem a lapot. Én is már másfél hete szinte minden nap az újságosnál kezdek... :lol:

Több
11 éve 2 hónapja #8 Írta: bauri
bauri válaszolt Válasz: A 79. szám tartalmából témában
Remek!

Köszönöm válaszod!

Több
11 éve 2 hónapja #9 Írta: Pasa
Pasa válaszolt Válasz: A 79. szám tartalmából témában
Hétfőn viszik ki az árusokhoz.

Több
11 éve 2 hónapja #10 Írta: bauri
bauri válaszolt Válasz: A 79. szám tartalmából témában
ma is voltam az újságosnál (a héten minden nap). De még mindig nem tudtam megvenni a magazint. Meg tudnátok mondani, hogy mikor jelenik meg. Ha lenne egy dátum akkor nem kellene minden nap az újságosnál érdeklődnöm.

Több
11 éve 2 hónapja #11 Írta: peters
peters létrehozta A 79. szám tartalmából témát
** A következő cikkhez:: A 79. szám tartalmából **

Oldalmegjelenítési idő: 0.389 másodperc