Válasz: A Geophaginae nemzettség

Több
11 éve 2 hónapja #1 Írta: imperatore
imperatore válaszolt Válasz: A Geophaginae nemzettség témában
Köszönöm a kiigazítást! Természetesen a hibákat javítom.

Viktor

Kérlek Bejelentkezés, csatlakozz a következő beszélgetéshez: vagy Fiók létrehozása.

Több
11 éve 2 hónapja #2 Írta: Kasi_Mátyás
Kasi_Mátyás válaszolt Válasz: A Geophaginae nemzettség témában
Még egy "aprócska" javítást elfelejtettem. Valószínűleg fordítás miatt nevezed fejlett és késleltetett szájköltésnek a tudományosan ovofil, ill. larvofil szájköltésnek nevezett jelenséget. A púpos fejű földevők (G. steindachneri, G crassilabris, G. pellegrini) pont hogy ovofil szájköltők, vagyis általad nevezve "fejlett szájköltők", viszont a cikkben ezt fordítva említed.

Ne kövesd a kitaposott utat, hisz' ott már jártak!
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: imperatore, mmccannon

Kérlek Bejelentkezés, csatlakozz a következő beszélgetéshez: vagy Fiók létrehozása.

Több
11 éve 2 hónapja - 11 éve 2 hónapja #3 Írta: Kasi_Mátyás
Kasi_Mátyás válaszolt Válasz: A Geophaginae nemzettség témában
Szeretnék gratulálni én is, ez egy nagyon alapos és jó cikk, a javítás pedig korrekt! Viszont egy ilyen szakszerű írást akár myomtatott formában a Magazinban kellene megjelentetni!

Ne kövesd a kitaposott utat, hisz' ott már jártak!
Last edit: 11 éve 2 hónapja by Pasa.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: imperatore, mmccannon

Kérlek Bejelentkezés, csatlakozz a következő beszélgetéshez: vagy Fiók létrehozása.

Több
11 éve 2 hónapja #4 Írta: halőrxxl
halőrxxl válaszolt Válasz: A Geophaginae nemzettség témában
Hú..hogy ez mekkora gáz volt hallod!:)De igazad van..ami jó annak maradéktalanul annak kell lennie!
T.:Gábor
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: mmccannon

Kérlek Bejelentkezés, csatlakozz a következő beszélgetéshez: vagy Fiók létrehozása.

Több
11 éve 2 hónapja #5 Írta: imperatore
imperatore válaszolt Válasz: A Geophaginae nemzettség témában
Szia Gábor!

Köszönöm, hogy elolvastad és véleményezted a cikket. Bevallom, hogy e mű írása során, bizonyos pontokon, én is elveszítettem a fonalat. Ezt például az is tükrözi, hogy a címet helytelenül adtam meg, ezért ezt most javítottam. A helyes cím "A Geophaginae alcsalád".

Viktor
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: mmccannon

Kérlek Bejelentkezés, csatlakozz a következő beszélgetéshez: vagy Fiók létrehozása.

Több
11 éve 2 hónapja #6 Írta: halőrxxl
halőrxxl létrehozta Válasz: A Geophaginae nemzettség témát
Megdöbbentő...az alaposság a nagyszerű-ugyanakkor körültekintő mód ahogy előadod a cikket számomra példaértékű.
Mindig szívesen olvastam írásaidat,bár kapkodtam a fejemet néha a bennük foglalt-számomra-totál új dolgok miatt....Tudod általában olyan írásokat eszközölsz,melyeket nem lehet elolvasni,aztán egyszerűen betárazni a fejünkbe.Rengeteget kell gondolkodni,és még többet utánajárni..mert rendkívül inspiratív hatással vannak rám-és tuti nem vagyok egyedül ezzel!
Földevők-te jó isten!Anno mikor még Kasimatyi írását olvastam az AM-ben én azonnal tudtam hogy a szivemben helyet kaptak...ha medencéimben nem is/a fenébe,kevés lenne a helyem:(/,de írásod nyomán a képzeletemben gondozhatom őket.
Gratulálok,és még tovább biztatnálak-írj!!!Mindenről amiről kedved van-én tudom hogy élvezettel fogjuk olvasni!:)
Köszönettel:Gábor
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: imperatore

Kérlek Bejelentkezés, csatlakozz a következő beszélgetéshez: vagy Fiók létrehozása.

Oldalmegjelenítési idő: 0.133 másodperc

Naptár

March 2024
M T W T F S S
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Bejelentkezés