Technikai kérdések

Több
8 éve 4 hónapja #101 Írta: halőrxxl
halőrxxl válaszolt Válasz: Technikai kérdések témában
Untass csak....a technikai rész is van akit érdekel,és hasznos is!
Te mit gondolsz mi lehet a gond ha régebbi postjaink is láthatatlanokká váltak abban az esetben,ha saját képet illesztettünk be?Mit tennél,illetve mi userek mit tegyünk?
Gondolom már megtetted,de vedd fel a kapcsolatot az illetékesekkel-talán szivesen veszik a segítségedet...én meg cserébe ellátlak néha használható ötletekkel a halazás terén,oksa?;)
Más kérdés ha nem igénylik a segítséget-ez az ő dolguk,mi pedig türelmünkkel járuljunk hozzá.:)
T.:Gábor

Kérlek Bejelentkezés, csatlakozz a következő beszélgetéshez: vagy Fiók létrehozása.

Több
8 éve 4 hónapja #102 Írta: nebula
nebula válaszolt Válasz: Technikai kérdések témában
ez nem feltétlenül probléma, ettől még maga a feltöltés sikeres lehet. ez csak egy - böngészőfüggő - dolog [feature/bug tetszés szerint]. nem akarok senkit untatni a részletekkel.

Nedőzz!

Kérlek Bejelentkezés, csatlakozz a következő beszélgetéshez: vagy Fiók létrehozása.

Több
8 éve 4 hónapja #103 Írta: mmccannon
mmccannon válaszolt Válasz: Technikai kérdések témában
Úgy igaz Gábor, nálam a saját gépről feltöltendő kép (C:/Képek/Aqua...stb.) beillesztéskor átvált a következőre "C:/ fakepath/Aqua...stb."

Mary

Több
8 éve 4 hónapja #104 Írta: halőrxxl
Megpróbálok segíteni egy ötlettel-meglátjuk saját Picasa albumból tudok-e képet beilleszteni?
lh6.googleusercontent.com/-692osPykWUI/T...lare0c/s341/meny.jpg
Na nézzük....

Több
8 éve 4 hónapja #105 Írta: halőrxxl
....sőt a gáz komolyabb mint sejteni mertem.:(
A fórumról valamennyi saját magunk által beillesztett kép-úgy értem saját gépünkről feltöltött-eltűnt.Lehet csak valami beállítási gond..de érteni nem értek hozzá.
Sajnálnám....

Több
8 éve 4 hónapja #106 Írta: halőrxxl
Valami gáz van szerintem....kérjünk magyarázatot ha lehet,és mielőbbi reparálást!:)

Több
8 éve 4 hónapja #107 Írta: Gabor77
Gabor77 válaszolt Válasz: Technikai kérdések témában

mmccannon beküldte: - időnként sikerül HSZ-t küldenem, úgy, hogy látszik is, de sokszor csak egy üres doboz jelenik meg egy topikban

Ez ma nálam is előjött. Volt egy link a hozzászólásban, és egész addig nem látszott semmi a szövegből amit írtam, míg a linket ki nem szedtem a HSZ-ból. Link kiszedése után szépen megjelent a HSZ... :unsure:

Több
8 éve 4 hónapja #108 Írta: halőrxxl
És ne feledjük a türelmet sem..na az kell még csak igazán!;)
Ui.:meggyőződésem hogy abban a pillanatban hogy jeleztük már "rá is mentek" a dologra...idő kell mindenhez!

Több
8 éve 4 hónapja #109 Írta: mmccannon
Egy akvaristánál a kíváncsiság fél egszség, ami másik fele meg a sikeresen felnevelt szaporulat. :laugh:

Mary

Több
8 éve 4 hónapja #110 Írta: nebula
én aztán nyugodt vagyok, csak épp kiváncsi is.

Nedőzz!

Több
8 éve 4 hónapja #111 Írta: mmccannon
Csigalom-nyugavér, Nebula.

Ez nem az a hely, ahol halálra idegeskedjük magunkat ilyen problémák miatt, és főleg nem olyan hely, ahol pikírt kérdéseket teszünk fel.

Minden meg fog oldódni, addig meg nyomjuk a szöveget, oksa?

Mary
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: halőrxxl

Több
8 éve 4 hónapja #112 Írta: nebula

nebula beküldte:

Moderátor beküldte: A fórum beállításai nem teszik lehetővé az "Új téma" gomb megszüntetését. Eredetileg a fórumot tervezők más elgondolás alapján alakították ki, mint ahogy azt mi használjuk.

AM moderátor

ha a fórum forrásfájljaihoz hozzáfértek, [...] akkor megoldható, hogy kikapcsoljam [pontosabban eltűntessem]. ha gondoljátok.

nem mintha erőltetném, de ez nem izgat egy admint se?:)

Nedőzz!

Több
8 éve 4 hónapja #113 Írta: halőrxxl
Ok..tapasztalat:ha ugyanúgy mint eddig csinálom-tehát beillesztem a szerkesztett képet a szöveg alá-akkor üres mező az eredmény..az előző hozzászólásomat visszahívtam többször is szerkesztésre,és amint kitöröltem belőle a képet már látható volt a szöveg..de a kép semmiképen sem:(
Na van egy kis gondolkodnivaló..mert most már juszt is megmutatnám Gergő fiamat ahogy öntözte a nyáron anya petúniáit!:)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: mmccannon

Több
8 éve 4 hónapja - 8 éve 4 hónapja #114 Írta: halőrxxl
Teszek egy próbát...ha sikerülne akkor meglátjuk!:)
Last edit: 8 éve 4 hónapja by halőrxxl.

Több
8 éve 4 hónapja #115 Írta: nebula
a képfeltöltés nekem is gyanús. mary, próbáld úgy, hogy batch feltöltést csinálsz, az mindig működött eddig - ha egyenként töltöttem, az nem ment fel tegnap.

Nedőzz!

Több
8 éve 4 hónapja #116 Írta: mmccannon
No, akkor csokorba gyűjtöm:

- időnként sikerül HSZ-t küldenem, úgy, hogy látszik is, de sokszor csak egy üres doboz jelenik meg egy topikban,
- a hirdetések nem jelennek meg, pedig mutatja, hogy pl. édesvízi akvarisztika kategóriában 9 db van,
- képfeltöltés sikeres, de nem találni a képet az albumomban, csak néhány nap elteltével,

Bocsánat a feltételezésért, de az a benyomásom, hogy az oldal illetéktelen kezek által meg lett buzerálva.
SOHA nem volt ennyi gondom, pedig nálam minden a régi: böngésző (Chrome), laptop, sőt, még én is.

Mary

Több
8 éve 4 hónapja #117 Írta: halőrxxl
...és nem tudjuk meg sosem hogy melyekkel?
Valami gáz lehet szvsz a dologgal,vagy a böngésződdel...nem vágom,csak tipp.

Több
8 éve 4 hónapja - 8 éve 4 hónapja #118 Írta: mmccannon
Immár második napja bírkózom a honlap egyes funkcióival:

Mary
Last edit: 8 éve 4 hónapja by Pasa.

Több
8 éve 4 hónapja #119 Írta: nebula

Moderátor beküldte: A fórum beállításai nem teszik lehetővé az "Új téma" gomb megszüntetését. Eredetileg a fórumot tervezők más elgondolás alapján alakították ki, mint ahogy azt mi használjuk.

AM moderátor

(Van fórum szabályzat a menüben, minden új látogatónak illene elolvasnia mielőtt bármit csinál!)

ha a fórum forrásfájljaihoz hozzáfértek,
Vendégek elől rejtve. Jelentkezz be vagy regisztrálj a tartalom teljes megtekintéséhez.
akkor megoldható, hogy kikapcsoljam [pontosabban eltűntessem]. ha gondoljátok.

Nedőzz!

Több
8 éve 4 hónapja #120 Írta: mmccannon
Köszi Gábor, akkor no para csak vízpara. :laugh:

Mary
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: halőrxxl

Moderátorok: peters
Oldalmegjelenítési idő: 0.765 másodperc