Technikai kérdések

Több
12 éve 1 hete - 12 éve 1 hete #161 Írta: Moderátor
Moderátor válaszolt Válasz: Technikai kérdések témában
Az "Új felfedezésű halak" album át lett téve "Az akvárium élőlényei" kategóriába.
Last edit: 12 éve 1 hete by Moderátor.

Kérlek Bejelentkezés, csatlakozz a következő beszélgetéshez: vagy Fiók létrehozása.

Több
12 éve 1 hete - 12 éve 1 hete #162 Írta: Mátéfi
Mátéfi válaszolt Válasz: Technikai kérdések témában
Létrehoztam az Fotoalbum/Egyéb kazegóriában egy új alkategóriát: Új felfedezésű halak.

Aktuális Információk az akvarisztika világából fórum Akavarisztikai aktualitások topicban közzétettem információt arról, hogy Indiában felfedeztek egy új halfajt. A hozzászólásomba szerettem volna beszúrni a fenti albumba feltöltött képeket, azonban azok helyett csupán a kép elérési útvonala jelenik meg.

Kérdésem: Fórumfelhasználóként lehetséges az, hogy a hozzászólásaimhoz képet szúrjak be és az meg is jelenjen? Ha igen, akkor azt hogyan kell csinálni?
Last edit: 12 éve 1 hete by Moderátor.

Kérlek Bejelentkezés, csatlakozz a következő beszélgetéshez: vagy Fiók létrehozása.

Több
12 éve 1 hónapja - 12 éve 1 hónapja #163 Írta: peters
peters válaszolt Válasz: Technikai kérdések témában
A szerkesztőoldal tényleg bolhasz@r! Ezen ígérem, próbálunk állítani!
Last edit: 12 éve 1 hónapja by peters.

Kérlek Bejelentkezés, csatlakozz a következő beszélgetéshez: vagy Fiók létrehozása.

Több
12 éve 1 hónapja #164 Írta: mmccannon
mmccannon válaszolt Válasz: Technikai kérdések témában
Arany vagy, de kérdez már meg Kókát is, hogy vajon csak az én kuk-lyukaimmal van baj, vagy tényleg túróvári a honlap ezen zugának beállítása.

Amúgy: ha a bazi kategóriára állítom (jobb, felül) a szerkesztőablakban akkoris bolhasz@r betűméret jelenik meg.

Mary

Kérlek Bejelentkezés, csatlakozz a következő beszélgetéshez: vagy Fiók létrehozása.

Több
12 éve 1 hónapja #165 Írta: peters
peters válaszolt Válasz: Technikai kérdések témában
Mary,
a jobb felső sarokban azt a három "A" betűt, ha látod, akkor kattints rá a legnagyobbra! Ha nem látod, akkor szólj, mert rosszak a beállításaid! (vagy a szemed! :-), bocs ezt nem lehetett kihagyni! )

Kérlek Bejelentkezés, csatlakozz a következő beszélgetéshez: vagy Fiók létrehozása.

Több
12 éve 1 hónapja #166 Írta: mmccannon
mmccannon válaszolt Válasz: Technikai kérdések témában
Tisztelettel (újfent) érdeklődöm, hogy mikor lehetne nagyobbra varászolni a betűméretet???

Baromira nem látom úgy sem, hogy az olvasó mellett a rendes szemüveg rajtam van.

Tegnap a Harcsa utcai nyílt napon más is panaszkodott, de olybáé tűnik, hogy csak én merem kinyitni a számat/klaviatúrámat.

Mary

Kérlek Bejelentkezés, csatlakozz a következő beszélgetéshez: vagy Fiók létrehozása.

Több
12 éve 2 hónapja #167 Írta: mmccannon
mmccannon válaszolt Válasz: Technikai kérdések témában
Nagyon keveset segít. Ezt a legnagyobb betűméretre kattintva írom, és csak sejtem, hogy mi jelenik meg a képernyőn.

Ellenben az ablak körüli szöveg "bazi" méretben látható.

Egyszóval hálás lennék, ha hosszútávon lehetne orvosolni a honlap eme fogyatékosságát.

Mary

Kérlek Bejelentkezés, csatlakozz a következő beszélgetéshez: vagy Fiók létrehozása.

Több
12 éve 2 hónapja #168 Írta: Moderátor
Moderátor válaszolt Válasz: Technikai kérdések témában
Egy hirtelen megoldás van, az oldal jobb felső sarkában a font méretet tedd feljebb.
AM moderátor

Kérlek Bejelentkezés, csatlakozz a következő beszélgetéshez: vagy Fiók létrehozása.

Több
12 éve 2 hónapja #169 Írta: mmccannon
mmccannon válaszolt Válasz: Technikai kérdések témában
Érdeklődöm, hogy lehet-e megoldást találni arra, hogy a hozzászólás/válasz megírására szolgáló ablakban nagyobb méretben tűnjenek fel a betűk.

Még az olvasószemüveggel sem látom jól, szódásüvegre meg még korai lenne váltanom.

Komolyan, oltári terhelő a szerkesztős és fórum részek közötti különbség.

Mary

Kérlek Bejelentkezés, csatlakozz a következő beszélgetéshez: vagy Fiók létrehozása.

Több
12 éve 4 hónapja - 12 éve 4 hónapja #170 Írta: mmccannon
mmccannon válaszolt Válasz: Technikai kérdések témában
Már Molnár tizedes is megmondta: "Az oroszok már a spájzban vannak!" :laugh:

Mary
Last edit: 12 éve 4 hónapja by mmccannon.

Kérlek Bejelentkezés, csatlakozz a következő beszélgetéshez: vagy Fiók létrehozása.

Több
12 éve 4 hónapja #171 Írta: Moderátor
Moderátor válaszolt Válasz: Technikai kérdések témában
Köszönjük az észrevételt, sajnos máshol is találtam, de sikerült kijavítani.

Kérlek Bejelentkezés, csatlakozz a következő beszélgetéshez: vagy Fiók létrehozása.

Több
12 éve 4 hónapja #172 Írta: halőrxxl
halőrxxl válaszolt Válasz: Technikai kérdések témában
A "Fakultatív szaporodású Betták"c. blogban cirill betűs hivatkozásokat találtam...nem "olyanok",de talán ez is jelenthet valami problémát.
Kérlek nézz utána..
T.:Gábor
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Moderátor

Kérlek Bejelentkezés, csatlakozz a következő beszélgetéshez: vagy Fiók létrehozása.

Több
12 éve 6 hónapja #173 Írta: Moderátor
Moderátor válaszolt Válasz: Technikai kérdések témában

Moderátor beküldte: Kedves Fórumozók!

Kérek mindenkit, hogy ha nincs rá szükség ne nyisson egy kérdésnek új témát. Előbb keresse meg a neki megfelelőt. Ha mégis előfordul ilyen kérem a régi fórumozókat hogy ne is válaszoljanak az ilyen kérdésre addig míg a helyére nem kerül, sőt szóljanak is ha észreveszik. Szeretnénk a káoszt elkerülni, ezért vannak kialakított témakörök. Ha valaki újat szeretne az kérem jelezze. Sajnos a hozzászólásokat áthelyezni csak moderátor nevében lehetséges és egyenként vagy csak törölni. Ha sok ilyen lesz sajnos törölni kell. Kíméljük meg egymást a felesleges munkától és maradjon átlátható és olvasható a fórum mint eddig.

AM moderátor

Kérlek Bejelentkezés, csatlakozz a következő beszélgetéshez: vagy Fiók létrehozása.

Több
12 éve 7 hónapja #174 Írta: trek
trek válaszolt Válasz: Technikai kérdések témában
Az új lapszám linkje Mozilla alatt sajnos nem megy valamiért. Vannak egyéb hibák is melyek böngésző típustól függően eltérően fordulhatnak elő...dolgozunk rajta.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: mmccannon

Kérlek Bejelentkezés, csatlakozz a következő beszélgetéshez: vagy Fiók létrehozása.

Több
12 éve 7 hónapja #175 Írta: mmccannon
mmccannon válaszolt Válasz: Technikai kérdések témában
A "Biológia" linkre, és azon belül bármelyik linkre (szaporodásbiológia, viselkedés, stb.) kattintva, a következő hibaüzenet jelenik meg:

JUser::_load: Unable to load user with id: 63
-post-: A kategória nem fogad névtelen hozzászólásokat, névtelenséged megőrzése érdekében a hozzászólás küldése félbemaradt.
-post-: A kategória nem fogad névtelen hozzászólásokat, névtelenséged megőrzése érdekében a hozzászólás küldése félbemaradt.
-post-: A kategória nem fogad névtelen hozzászólásokat, névtelenséged megőrzése érdekében a hozzászólás küldése félbemaradt.


Kérem, hogy orvosljátok a problémát, mert túlontúl izgat a kérdés, semhogy felhegyjek vele.
Segítséget előre is hálásan köszönöm!

Mary

Kérlek Bejelentkezés, csatlakozz a következő beszélgetéshez: vagy Fiók létrehozása.

Több
12 éve 10 hónapja #176 Írta: mmccannon
mmccannon válaszolt Válasz: Technikai kérdések témában
A kezdőlapon rákattintottam az új lapszám linkjére, és a következő hibaüzenet jelent meg (többször is) a képernyőn:
Internal Server Error

The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.

Please contact the server administrator, and inform them of the time the error occurred, and anything you might have done that may have caused the error.

More information about this error may be available in the server error log.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.


Nálam vagy Nálatok van a hiba? :unsure:

Mary

Kérlek Bejelentkezés, csatlakozz a következő beszélgetéshez: vagy Fiók létrehozása.

Több
12 éve 10 hónapja #177 Írta: solyomagi
solyomagi válaszolt Válasz: Technikai kérdések témában
Szia Gábor!

Köszi az ötletet!
Igazából pontosan az történt, amit javasoltál!
Megoldható a probléma, hiszen az ember feltalálja magát, csak gondoltam, hátha foglalkoznak a dologgal, mert attól még igenis zavaró.
Úgy tűnik, az is marad...

Egyébként jól esett, hogy reagáltál!
Sipaj, köszi neked is!

Ági

Kérlek Bejelentkezés, csatlakozz a következő beszélgetéshez: vagy Fiók létrehozása.

Több
12 éve 10 hónapja #178 Írta: halőrxxl
halőrxxl válaszolt Válasz: Technikai kérdések témában
Szia Ági!
Valóban belefutottam már én is hasonló problémába,és a következőket tudom neked javasolni ha mégis pü-ben szeretnél valakivel "érintkezni":mikor észleled hogy a kurzor már nem megy tovább ill. az általad írt üzenet nem jelenik meg,akkor kicsit visszatörölsz a legutóbbi értelmes mondatig.Jelzed a kollégának hogy ezt a gondolatmenetet még folytatni szeretnéd....
...és aztán egy újabb pü-ben folytatod is.Így hát két privátot küldesz a nagyobb terjedelmű mondandód miatt,de ez még sosem jelentett problémát senkinél.
Ez hát az én "korszakalkotó" ötletem mindaddig míg megoldás nem születik.:)
A legjobbakat:Gábor

Kérlek Bejelentkezés, csatlakozz a következő beszélgetéshez: vagy Fiók létrehozása.

Több
12 éve 10 hónapja #179 Írta: sipaj
sipaj válaszolt Válasz: Technikai kérdések témában
Nem muszáj használni ezt a rendszert, e-mailt is lehet írni, tudod!

Kérlek Bejelentkezés, csatlakozz a következő beszélgetéshez: vagy Fiók létrehozása.

Több
12 éve 11 hónapja #180 Írta: solyomagi
solyomagi válaszolt Technikai kérdések témában
Sziasztok!

A következő az észrevételem: ha privát levelet írok vagy kapok, a levél végét sokszor levágja a rendszer, holott a megadott karakterszámon belül maradunk. Ezzel kapcsolatban tudnátok-e tenni valamit (mert ez így nagyon zavaró)?

Köszönettel:
Ági

Kérlek Bejelentkezés, csatlakozz a következő beszélgetéshez: vagy Fiók létrehozása.

Moderátorok: peters
Oldalmegjelenítési idő: 0.223 másodperc

Naptár

March 2024
M T W T F S S
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Bejelentkezés