Technikai kérdések

Több
13 éve 5 hónapja #181 Írta: aquad
aquad válaszolt Válasz: Technikai kérdések témában
Szia Gábor!

Köszönöm kedves soraidat! Igen én is láttam, hogy változásokon megy át a fórum, de mivel még sohasem csináltam fórumot, nem gondoltam, hogy ilyen gondokat okozhat.
Még egyszer köszönöm a válaszodat. Holnap én ott leszek a terraplázán, és remélem, hogy személyesen is megköszönhetem dicsérő soraidat.

barátsággal ölellek

aquad

Kérlek Bejelentkezés, csatlakozz a következő beszélgetéshez: vagy Fiók létrehozása.

Több
13 éve 5 hónapja #182 Írta: halőrxxl
halőrxxl válaszolt Válasz: Technikai kérdések témában
Szervusz Tibor!
Mint bizonyára te is észrevetted átalakítják az urak a fórumot..gondolom ez okozza még a beállítások megváltoztatását.Én is csak néztem mikor ideklikkeltem:) ,de nagyon jónak gondolom a változtatás,megújulás szellemét.Idővel nyilván megjelennek avatarjaink is,ha meg nem akkor föltesszük ismét őket..hát nem ?
Bár nem vagyok abszolút illetékes az ügyben,de talán ezzel segíthettem neked cserébe az eddigi munkádért és az akvarisztikai életben betöltött kezdeményezésedért:) .
További jó egészséget,és kitartó munkát:Gábor

Kérlek Bejelentkezés, csatlakozz a következő beszélgetéshez: vagy Fiók létrehozása.

Több
13 éve 5 hónapja #183 Írta: aquad
aquad válaszolt Válasz: Technikai kérdések témában
Tisztelettel érdeklődnék, hogy mi a ménkű történt a fórummal, mert a kezdőlapon az új hozzászólások alatt van úgy, hogy 3 évvel ezelőtti dolgok láthatók frissként, és szerintem pár téma is eltűnt!

köszönöm szépen

Kérlek Bejelentkezés, csatlakozz a következő beszélgetéshez: vagy Fiók létrehozása.

Több
13 éve 6 hónapja - 13 éve 6 hónapja #184 Írta: Moderátor
Moderátor válaszolt Válasz: Technikai kérdések témában
Kedves Fórumozók!

Kérek mindenkit, hogy ha nincs rá szükség ne nyisson egy kérdésnek új témát. Előbb keresse meg a neki megfelelőt. Ha mégis előfordul ilyen kérem a régi fórumozókat hogy ne is válaszoljanak az ilyen kérdésre addig míg a helyére nem kerül, sőt szóljanak is ha észreveszik. Szeretnénk a káoszt elkerülni, ezért vannak kialakított témakörök. Ha valaki újat szeretne az kérem jelezze. Sajnos a hozzászólásokat áthelyezni csak moderátor nevében lehetséges és egyenként vagy csak törölni. Ha sok ilyen lesz sajnos törölni kell. Kíméljük meg egymást a felesleges munkától és maradjon átlátható és olvasható a fórum mint eddig.

AM moderátor
Last edit: 13 éve 6 hónapja by Moderátor.

Kérlek Bejelentkezés, csatlakozz a következő beszélgetéshez: vagy Fiók létrehozása.

Több
13 éve 6 hónapja #185 Írta: halőrxxl
halőrxxl válaszolt Válasz: Technikai kérdések témában
Nagyon szivesen máskor is..bár inkább ne legyen rá alkalom B).

Kérlek Bejelentkezés, csatlakozz a következő beszélgetéshez: vagy Fiók létrehozása.

Több
13 éve 6 hónapja - 13 éve 6 hónapja #186 Írta: Moderátor
Moderátor válaszolt Válasz: Technikai kérdések témában
P51D:
Sajnos nem tudjuk, de rajta vagyunk.


Köszönjük a segítséget a fórumba nem illő hozzászólások felderítésében. Várjuk a további visszajelzéseket ha valami csúnyát találtok. (halőrxxl, Emperor_ köszönet!)

AM szerkesztőség
Last edit: 13 éve 6 hónapja by Moderátor.

Kérlek Bejelentkezés, csatlakozz a következő beszélgetéshez: vagy Fiók létrehozása.

Több
13 éve 7 hónapja #187 Írta: P51D
P51D válaszolt Válasz: Technikai kérdések témában
Üdv!
Látom más is jelezte már korábban, hogy a hozzászólása nem a topic végére kerül. Sajnos ezt én is tapasztaltam már. Épp most. Lehet ez ellen tenni valamit?
Üdv: P51D

Kérlek Bejelentkezés, csatlakozz a következő beszélgetéshez: vagy Fiók létrehozása.

Több
13 éve 9 hónapja #188 Írta: halőrxxl
halőrxxl válaszolt Válasz: Nem tudok... témában
Ma hajnalra megoldódott a probléma,újból rendesen megy a dolog,köszönöm...

Kérlek Bejelentkezés, csatlakozz a következő beszélgetéshez: vagy Fiók létrehozása.

Több
13 éve 9 hónapja #189 Írta: halőrxxl
halőrxxl válaszolt Nem tudok... témában
...kijelentkezni!
Mikor oldalatokra lépek,azonnal megismer az oldal,üdvözöl.Egyáltalán nem zavar,csak nehogy valamit elszúrjak e miatt..
Ha esetleg én csináltam valamit rosszul,elnézést kérek!

Kérlek Bejelentkezés, csatlakozz a következő beszélgetéshez: vagy Fiók létrehozása.

Több
14 éve 1 hónapja #190 Írta: peters
peters válaszolt Válasz: Technikai kérdések témában
Szia!

A kellemetlenségért elnézést kérünk. Vizsgáljuk, hogy hol lehet a rendszerben a hiba.

peters

Kérlek Bejelentkezés, csatlakozz a következő beszélgetéshez: vagy Fiók létrehozása.

Több
14 éve 1 hónapja #191 Írta: Tibike77
Tibike77 válaszolt Válasz: Technikai kérdések témában
Sziasztok!

A következő kérdésem, észrevételem lenne!

Ma(2010.02.22-én) írtam egy post-ot az AME Díszhal börze topic-ba, mely valami számomra rejtélyes ok miatt nem a topic végére, hanem 5-6 hozzászólással feljebb került beírásra. Ha megnézitek, akkor jól látszik a beírás óta eltelt időből, hogy kronológiailag nem oda való!

Ez volt az észrevétel.

A kérdés, hogy ez hogyan fordulhat elő? Lehet e ez ellen tenni? Esetleg én szúrtam e el valamit?

Köszönettel:

Tibi

Kérlek Bejelentkezés, csatlakozz a következő beszélgetéshez: vagy Fiók létrehozása.

Több
14 éve 2 hónapja - 14 éve 2 hónapja #192 Írta: peters
peters válaszolt Honlap leállás témában
Kedves Olvasók!

Elnézéseteket kérjük, de a hétvégén egy elég komoly hiba miatt a honlapunk nem működött.
Mostanra szerencsére sikerült elhárítanunk a problémát.
Elképzelhető, hogy néhány napig még a fórum akadozni fog.

Ha bármi hibát észleltek, kérlek jelezzétek a szerkesztoseg_kukac_akvariummagazin.hu e-mail címre.

Megértéseteket köszönjük!

Sepsi Péter
Akvárium Magazin
Last edit: 14 éve 2 hónapja by trek.

Kérlek Bejelentkezés, csatlakozz a következő beszélgetéshez: vagy Fiók létrehozása.

Több
14 éve 5 hónapja #193 Írta: Moderátor
Moderátor válaszolt Válasz: Technikai kérdések témában
Megkérjük a T. fórumozókat hogy a megfelelő topikba írjanak a "Hozzászólás" gombot használva. Az "Új téma" gombot ne használják, mert aki így ír hozzászólást azt töröljük.

AM moderátor

Kérlek Bejelentkezés, csatlakozz a következő beszélgetéshez: vagy Fiók létrehozása.

Több
14 éve 8 hónapja - 14 éve 8 hónapja #194 Írta: sakran
sakran válaszolt Válasz: Technikai kérdések témában
A 2. kérdésedre a válasz a alábbi linken:
AME Belépési nyilatkozat innen letőlthető
Last edit: 14 éve 8 hónapja by sakran.

Kérlek Bejelentkezés, csatlakozz a következő beszélgetéshez: vagy Fiók létrehozása.

Több
14 éve 9 hónapja #195 Írta: Gabriel
Gabriel válaszolt Válasz: Technikai kérdések témában
Több problémám is van.
1. Hetek óta választ várok egy üzenetre.
2. Nem tudom letölteni az AME belépési nyilatkozatot. A letöltések alatt majdnem megtaláltam, de mégsem... Én külön menüt adnék neki, mert logikusan nem található meg. Elbírna egy újabb menüpontot...

Kérlek Bejelentkezés, csatlakozz a következő beszélgetéshez: vagy Fiók létrehozása.

  • peters
  • COM_KUNENA_TOPIC_AUTHOR
  • Látogató
  • Látogató
14 éve 10 hónapja - 14 éve 10 hónapja #196 Írta: peters
peters válaszolt Avatar, AME tagság, ... témában
Többen jeleztétek, hogy az megújult honlapon nem tudjátok megadni az adataitok között a lakóhelyeteket, az AME tagságotokat, a régi avatarotokat és a weboldalatokat.
A hibát kijavítottuk, most már működnek ezek a "rublikák" is.
Sajnos a korábbi adatok elvesztek, ezért ezt újra be kell állítanotok!
Last edit: 14 éve 10 hónapja by peters.

Kérlek Bejelentkezés, csatlakozz a következő beszélgetéshez: vagy Fiók létrehozása.

  • peters
  • COM_KUNENA_TOPIC_AUTHOR
  • Látogató
  • Látogató
14 éve 11 hónapja #197 Írta: peters
peters válaszolt A blog használata témában
A blog használata:

Bizonyára mindannyian könnyen rájöttök a használatára!

Két apró gondolat:
-Új bejegyzés írásakor felugró szerkesztőablak alatt van egy "Bővebben" gomb. Annak a megnyomásával egy sortörést idézhettek elő ott ahol a kurzor ált. A sortörés feletti tartalom meg fog jelenni mindenhol ahol a blogspothoz megjeleníti az oldal a blog első néhány mondatát.
A sortörés alatti rész, pedig csak akkor amikor a részletes blogbejegyzést tekinti meg valaki.
Kicsit bonyolult voltam, meglátjátok használni sokkal egyszerűbb.

-Saját blogbejegyzését mindenki tudja szerkeszteni utólag is, tehát ha helyesírási hibát véttek, vagy rosszul formáztok valamit, akkor azt tudjátok javítani!

A formázásról jut eszembe, az pillanatnyilag nem működik, még keressük a hibát és igyekszünk hamarosan kijavítani!

Kérlek benneteket, hogy max. 500 pixel széles képeket töltsetek fel, különben az oldal szétesik!

Jó blogolást!

Sepsi Péter
Akvárium Magazin

Kérlek Bejelentkezés, csatlakozz a következő beszélgetéshez: vagy Fiók létrehozása.

  • peters
  • COM_KUNENA_TOPIC_AUTHOR
  • Látogató
  • Látogató
14 éve 11 hónapja #198 Írta: peters
peters válaszolt VÁ: Technikai kérdések témában
Úgy néz ki működik az új rendszer. Ha hibát találtok benne, kérlek jelezzétek, hogy kijavíthassuk!

Kérlek Bejelentkezés, csatlakozz a következő beszélgetéshez: vagy Fiók létrehozása.

  • peters
  • COM_KUNENA_TOPIC_AUTHOR
  • Látogató
  • Látogató
14 éve 11 hónapja #199 Írta: peters
peters válaszolt Válasz:Technikai kérdések témában
Kedves Akvaristák!

Bár elõzetesen beharangoztuk, de technikai nehézségek miatt a honlap megújulására néhány napot még várni kell (elõreláthatólag a jövõ hét végéig)!

Megértéseteket köszönjük!

Akvárium Magazin Szerkesztõség

Kérlek Bejelentkezés, csatlakozz a következő beszélgetéshez: vagy Fiók létrehozása.

  • peters
  • COM_KUNENA_TOPIC_AUTHOR
  • Látogató
  • Látogató
14 éve 11 hónapja #200 Írta: peters
peters válaszolt Közlemény, kérlek olvasd el! témában
Kedves Akvaristák!

Húsvét hétfõn, míg Ti locsoltok vagy locsolást "szenvedtek el", ill. egyéb élvezeteknek hódoltok, mi megújítjuk egy kicsit az Akvárium Magazin honlapját!
Tesszük ezt egyrészt azért, mert a honlap motorjának szoftvere frissítésre szorul, másrészt azért, hogy néhány régen várt szolgáltatással (pl.: blog., stb.) egészítsük ki az oldalt, illetve néhány modult a régiek közül korszerûsítsünk. És hogy mindezt még fokozzuk, új, nagyobb tárhelyre költözünk, ami után közkívánatra lehetõség és mindenekelõtt hely lesz arra, hogy nagyobb, akár 500K-s képeket is közzétehessetek.
Mindezek érdekében a honlap húsvét hétfõn egész nap lelassulhat, néhány funkció nem fog mûködni illetve néhány órára az egész lap leáll!
Ezért elõre is megértéseteket kérjük!

Köszönettel:

Akvárium Magazin Szerkesztõség

Kérlek Bejelentkezés, csatlakozz a következő beszélgetéshez: vagy Fiók létrehozása.

Moderátorok: peters
Oldalmegjelenítési idő: 0.294 másodperc

Naptár

March 2024
M T W T F S S
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Bejelentkezés