Technikai kérdések

Több
12 éve 2 hónapja #201 Írta: Most
Most válaszolt Válasz:Technikai kérdések témában
Sziasztok!

Szerintem jobb lenne, ha az oldalon lévõ bannerre klikkelve új ablakban nyilna meg a link.

Üdv, András

Kérlek Bejelentkezés, csatlakozz a következő beszélgetéshez: vagy Fiók létrehozása.

Több
12 éve 2 hónapja - 12 éve 2 hónapja #202 Írta: sakran
sakran válaszolt Válasz:Ürlapok, és elnevezések témában
Teljes név: A második variációt próbáljuk majd beállitani. Õszintén mondva nekem ez még nem tünt fel. Úgyhogy köszönjük az észrevételt.

AME: Az egyesületi belépés jogilag kissé bonyorult, mert ezt nem lehet "neten megrendelni" mint ahogy mondjuk egy újság elõfizetésnél müködik. Itt a saját kézzel aláirt jelentkezési ürlapra, és a 18. betöltött életév igazolására szükség van. Addig ráadásul még tagdijat se fizethetsz, amig az elnökség fel nem vett a tagok közé. Lásd az egysület szabályzatát. Ami lehet, hogy csak formalitásnak tünik, de a jog... Az viszont jogos, hogy legalább egy levelezési cimet feltüntessünk. Ez meg is fogjuk tenni, az egysülettel történt egyeztetés után.

Mégegyszer, köszönjük az észrevételeket.
Last edit: 12 éve 2 hónapja by sakran.

Kérlek Bejelentkezés, csatlakozz a következő beszélgetéshez: vagy Fiók létrehozása.

Több
12 éve 2 hónapja #203 Írta: ghostbusters
ghostbusters válaszolt Válasz:Technikai kérdések témában
Az úgy kezdödött, hogy szeretnék AME tag lenni. Rögtön nehézségekbe ütköztem, de nagynehezen megtaláltam az ürlapot. De innen hogyan tovább? Se egy e-mail cím, se egy fax vagy postai cím, hogy hova küldjem, vagy mit kezdjek kitöltött papírommal.
Olvastam h valaki személyesen bevitte a KUSZA-ba valamelyik rendezvény alkalmával. Ez a lehetöség most nem áll fenn, szóval kellene más megoldásnak is lenni digitális világunkban.
Jó lenne, ha a honlapon az esetlegesen belépni vágyók nem ütköznének akadályokba, tehát: ügyesebb elérés az ürlapokhoz, további leírás a lehetséges beküldési metódusokról, fizetéshez számlaszám stb.
Tehát hova küldhetem a jelentkezést? Számlaszám?

Valamint regisztrációnál megkérdezi a család és utónevet a program, majd fordítva írja ki belés után (tehát: Utónév Vezetéknév formában).
1, legyen vesszö az utónév után, vezetéknév elött, mint az amerikaiaknál(Utónév, Vezetéknév)
2, ha már magyarok vagyunk akkor lehetne Vezetéknév Utónév sorrend.

Köszi

Peti

Több
12 éve 5 hónapja #204 Írta: Levinen
Levinen válaszolt Válasz:Technikai kérdések témában
Nagyon nagy problémára bukkantam. A eseménynaptárban nincsen benne a hétvégi Exotika kiállítás. Kérném pótolni. :) ;)

Több
12 éve 5 hónapja #205 Írta: haliati
haliati válaszolt Válasz:Technikai kérdések témában
szia:) mególdódott az ügy valami adobe flash player 10 -et írt ki nekem már a végén és azt ráraktam meg valamit frisítettem (de nem tudom mit:laugh: ) és tegnap este már múúúkodott:lol: de azé kösz a segítséget

Több
12 éve 5 hónapja #206 Írta: sakran
sakran válaszolt Válasz:Technikai kérdések témában
Na ez jó. Én ugyanilyen konfiggal netezek. Nekem megy. És megy annak 20-30 embernek is akik esténként chatelnek. Nem tudom mibõl fakadhat a hiba.
Talán a túzfalbeállitásaidat is át kellene nézned, ha van. Hátha az tilt le. De jobb ötletem per pillanat nincs. Kitiltva a chatrõl nem vagy, azt megnéztem:)

Több
12 éve 5 hónapja #207 Írta: haliati
szia! XP-van rajta Mozilla Firefox a böngészõ és van java-m,és othonról netezek

Több
12 éve 5 hónapja #208 Írta: sakran
sakran válaszolt Válasz:Technikai kérdések témában
Jó helyre irtad, de igy nem lehet rá válaszolni, nem elég az infó.

Milyen oprendszeren, és melyik böngészõvel netezel? Otthonról, vagy cégtõl? Java van telepitve?

Több
12 éve 5 hónapja #209 Írta: haliati
szia!:) lehet hogy nem ide kéne ezt írnom de ide írom(bocs) valamiért nem hûködik a csetem, belépek és nem látok semmit a cset lapon tehát tök üres:S mér lehet ez?:blink: elõre is kösz a választ (de a többiek meg látnak ha benn vagyok,és énis látom a fõóldalom hogy benn vagyok)

Több
12 éve 5 hónapja #210 Írta: trek
trek válaszolt Válasz:Technikai kérdések témában
Tisztelt fórumozók!

Az Akvárium Magazin fotóalbuma már elérhetõ a regisztrált felhasználók részére. A fotóalbum moderált.

Kérjük a felhasználókat hogy a cikkekkel kapcsolatos kérdéseiket lehetõség szerint a fórum megfelelõ topikjában tegyék fel, így könnyebb és gyorsabb a kérdésekre válaszolni. A véleményeket természetesen továbbra is a cikkek végén várjuk.

Több
13 éve 2 hónapja #211 Írta: trek
trek válaszolt Re: Technikai kérdések témában
T. fórumozók!

Az Akvárium Magazin képgalériájába jelenleg a felhasználók nem tölthetnek fel képeket. Köszönjük a megértést.

Több
13 éve 4 hónapja #212 Írta: trek
T. fórumozók!

A privát üzeneteknél a "Küldés" gombbal lehet elküldeni az üzeneteket, az "Elõnézet" gombbal megtekinthetõ a küldendõ üzenet formája.

A hozzászólásnál az "Idézet" gomb helyett inkább a topik tetején található "Új hozzászólás" gombot használjátok. A hozzászólást a "Hozzászólás" gombbal lehet elküldeni, az elõnézet funkció ugyanaz mint a pü-nél.

Több
13 éve 4 hónapja #213 Írta: trek
A hozzászólásodhoz tudsz fájlt mellékelni, így képet is ("Csatolás" mezõ).

Több
13 éve 4 hónapja #214 Írta: v.tompi
v.tompi válaszolt Re: Technikai kérdések témában
Elmondaná nekem valaki hogyan lehet képeket feltölteni az oldalra!!!!
köszönöm elõre is!!!!!

• peters
  • COM_KUNENA_TOPIC_AUTHOR
  • Látogató
  • Látogató
13 éve 4 hónapja #215 Írta: peters
peters válaszolt Re: Technikai kérdések témában
Szerintem a kollégiumi rendszergazdával kell konzultálnod, valószínû az ottani rendszer van úgy beállítva, hogy tiltja a hozzáférést.

Több
13 éve 4 hónapja #216 Írta: sandorfipeter
sandorfipeter válaszolt Re: Technikai kérdések témában
Egy olyan problémám lenne, hogy itthon simán be tudok lépni a fórumba, nincs vele semmi gond, de amikor a kollégiumba vagyok, akkor sose akar belépni, még a bejelentkezés se akar menni.
Arra lennék kíváncsi, hogy ezzel ti tudtok-e valamit csinálni, vagy ez a gépem/böngészõm/internetkapcsolatom hibája?

Több
13 éve 6 hónapja #217 Írta: trek
Rosszul adtad meg a biztonsági kódot. Próbáld újra, sikerülni fog.

Több
13 éve 6 hónapja #218 Írta: witamin
witamin válaszolt Re: Technikai kérdések témában
Szeretnék hozzászólni az egyik cikkhez, de valami miatt nem klappol a dolog. Beírom a cikk alján lévõ szövegdobozba a szöveget, rákattintok a küldés gombra és megkapom a következõ üzenetet: " Az Ön által megadott jelszó hibás." Mit csinálok rosszul? A küldés gomb fölötti biztonsági kódot is begépeltem, de úgy sem változott a helyzet. Valaki segítsen nekem ebben!

Több
13 éve 7 hónapja #219 Írta: Sirnyeteg
Sirnyeteg válaszolt Re: Technikai kérdések témában
Sakran Mester!

Az oldal szétesik a fórum profil információ módosításánál.

Több
13 éve 7 hónapja #220 Írta: Sirnyeteg
Sirnyeteg válaszolt Re: Technikai kérdések témában
ne feledjétek, hogy 500kb felett nem fog sikerülni a képek feltöltése!

Moderátorok: peters
Oldalmegjelenítési idő: 0.537 másodperc