Díszhaltáblázat tenyésztők részére:

Több
8 éve 6 hónapja #61 Írta: Mátéfi
Az Excelnek jó a keresője, ha be van írva a tenyésztőhöz a megye, vagy a körzet, akkor minden további nélkül rá lehet keresni és pillanat alatt kiszűri a kért adatokat. Ez úgy lenne nyerő, ha rákattintva a területre csak azokat a listásokat kínálná fel, akik az adott helyen elérhetők. Azt hiszem, hogy a színhez ha társítanál egy Excel függvény hivatkozást, akkor aktívvá lehetne tenni a színt.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: mmccannon

Kérlek Bejelentkezés, csatlakozz a következő beszélgetéshez: vagy Fiók létrehozása.

Több
8 éve 6 hónapja #62 Írta: szotyika
igen az illető neve alatti rublika

Tommy

Kérlek Bejelentkezés, csatlakozz a következő beszélgetéshez: vagy Fiók létrehozása.

Több
8 éve 6 hónapja #63 Írta: mark24
Jó ötlet, reméljük egy egész színpaletta lesz a végére! ;-)

Több
8 éve 6 hónapja #64 Írta: Degec
marmint az illeto neve lesz ilyen szinnel kiemelve?

Több
8 éve 6 hónapja - 8 éve 6 hónapja #65 Írta: szotyika
igen megkaptam, köszönöm :)
Na akkor kérném a véleményeteket, mivel ha öszejön akkor bizonyára sokan lesznek a táblázatban és én arra gondoltam hogy milenne ha szinekkel jelölném a megyét ahol az illető lakik, igy nem lenne olyan egybeolvadó a táblázat legalábbis szerintem.
az első oldalra beszurok egy Magyarország térképet megyékre bontva ugy hogy minden megye külön szint kap.

ezek a szinek csak az illető neve alatt lesznek

Tommy
Mellékletek:
Last edit: 8 éve 6 hónapja by szotyika.

Több
8 éve 6 hónapja #66 Írta: mark24
Tomi, megkaptad az én listámat?

Több
8 éve 6 hónapja #67 Írta: szotyika
Branco , saluosi ezt kéne kitölteni :)
És üdvözöllek köztünk saluosi .

Melléklet:

Fájlnév: adatlap_20...0-29.zip
Fájlméret:7 KB

:)

Vendégek elől rejtve. Jelentkezz be vagy regisztrálj a tartalom teljes megtekintéséhez.

Tommy
Mellékletek:

Több
8 éve 6 hónapja #68 Írta: saluosi
Sziasztok!
Igazán kedvesek vagytok,és megtisztelő,hogy közétek tartozhatok.Mary,ma hiányoztál,de remélem legközelebb együtt "faggathatjuk" Pasát!
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: halőrxxl, mmccannon

Több
8 éve 6 hónapja - 8 éve 6 hónapja #69 Írta: mmccannon
Helló Nomorhaphus Király!
Isten hozott a csapatban! :kiss:

Csak 4 fajt ..., na de MILYENEKET!

Mary
Last edit: 8 éve 6 hónapja by mmccannon.

Több
8 éve 6 hónapja #70 Írta: halőrxxl
Szia!
Nicked ismerős-és isten hozott!Nem a fajok száma számít szvsz...majd meglátod,Tamás pedig tájékoztatni fog.
T.:Gábor

Több
8 éve 6 hónapja #71 Írta: saluosi
saluosi válaszolt Díszhaltáblázat tenyésztők részére: témában
Sziasztok!
Ma reggel javasolta,engedélyezte Gyula,hogy én is felkerülhetek a listára,bár csak négy fajt tenyésztek.Nem tudom,hogy mit kell tennem ehhez technikailag.
üdv:saluosi

Több
8 éve 6 hónapja #72 Írta: halőrxxl
Szotyika:frissítetted a listát a mester halaival?Kérlek mindig szólj ha van valami változás ok?
Mac:a chat....kérlek gondolataimért fáradj át a "Beszéljünk róla" rovatba!:)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: mmccannon

Több
8 éve 6 hónapja - 8 éve 6 hónapja #73 Írta: szotyika
mary ezt töltsd ki ;)

Melléklet:

Fájlnév: adatlap.zip
Fájlméret:7 KB

és ide küld el nekem:
Vendégek elől rejtve. Jelentkezz be vagy regisztrálj a tartalom teljes megtekintéséhez.

Tommy
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: halőrxxl, mmccannon

Több
8 éve 6 hónapja - 8 éve 6 hónapja #74 Írta: szotyika
Na Pasa fél :laugh: listáját megkaptam ,
Pasa van ott még pár érdekes halacska :lol: azok listája is jöhet.

Tommy

Több
8 éve 6 hónapja - 8 éve 6 hónapja #75 Írta: mmccannon
Ezért szar a chat, mert aki nem chatel, az nem jut hozzá minden információoz. :angry:
Azért dödögni, hogy vannak, akik nem küldtek infót nem teljesen korrekt.

Szóval mit küldjek? Hová, milyen formátumban, stb.

Mary
Last edit: 8 éve 6 hónapja by mmccannon.

Több
8 éve 6 hónapja #76 Írta: halőrxxl
Tulajdonképpen még én sem....Hárman-Pasa,Branco,én- gondolom azért adtuk meg a kért adatokat,mert már szerettük volna ha az eredeti elgondoláshoz híven elkészülne egy táblázat:kinek milyen halai vannak,mit tenyészt stb..
Az hogy egyenlőre még nincs érdeklődés nem jelent semmit..mi hárman már tudjuk hogy kinek milyen hala van-és tuti biztos lehetsz benne hogy én legalábbis rögtön érdeklődve "cummantam rá":D !
Hát írj be "kamu neveket"..meglátod amint azt látják hogy megy a dolog,rögtön szeretnének bekerülni!;):D
Persze ez csak poén volt,hogy derülj is,ne csak szenvedj!:)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: szotyika

Több
8 éve 6 hónapja #77 Írta: szotyika
nem mondom hogy nincs igazatok, sőt abszolute, de mivel Gábor rajtad kivűl még senki nem szolgáltatott adatokkal igy majdhogynem üres a táblázat ;) .
igy meg legalább lefoglalom magam és nem unom szét a fejem, sőt néha olyan halakra bukkanok amiröl fogalmam sem volt hogy létezik, és talán valami kis latin tudást is öszeszedegetek.
az ötleted jó gábor méret és várható kiadás dátuma.

Tommy

Több
8 éve 6 hónapja #78 Írta: halőrxxl
Pedig tudod Tamás talán a csíkos pólós úrnak igaza van-de ezt a mesterrel is beszéljétek át!Semmi értelme hatalmas táblázatot készítened..inkább vállald be a későbbi bővítés lehetőségét,még ha több meló is lenne!
Már anno az "ősverzió"áttekintésekor azt gondoltam hogy valóban azon fajoknak kellene bennük szerepelnie,amit tenyészt,vagy tenyésztésbe vonhat bármikor a T.Tenyésztő hölgy/úr....Nem beszélve arról,hogy valóban..ha minden fajt szerepeltetsz a haja kihullik a gyors infóra vágyó érdeklődőnek mire megtalálja hogy kinek,milyen faj mikor vihető...Hoppácska!Itt az ötletem-bár e pillanatban ugrott be:talán az lenne még hasznos,ha a jelzett növendékeknél a nagyság-elméleti kiadás dátuma is szerepelhetne....
Rengeteg melót feccölsz bele....

Több
8 éve 6 hónapja #79 Írta: Mátéfi
Ahogy gondolod...

Több
8 éve 6 hónapja #80 Írta: szotyika
sajnos úgy elég nehéz kitalálnom hogy milyen fajokat tenyésztenek Magyarországon hogy még nem kaptam listákat hogy ki mit tenyészt, szaporít. és mivel ráérek és unatkozok így egy kalap alatt letudom , Természetesen így egyszerűbb mint akkor beírogatni mikor a lista kitöltése következne.
természetesen a variánsok , tényészváltozatok is szerepelnek az adott fajon belül kiemelve.
meglehetne ezt is oldani másképp de az már komplikáltabb lenne és nem biztos hogy célravezetőbb lenne.

Tommy

Oldalmegjelenítési idő: 0.849 másodperc