12 november 2019

Algaevõ harcsák

Több
6 éve 9 hónapja #201 Írta: jocopoco95
jocopoco95 válaszolt Válasz: Algaevõ harcsák
Az enyémen is voltak ilyen sérülések, meg utána is elhajtotta a hím a nőstényt az ikrák közeléből.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Omen

Kérlek Bejelentkezés, csatlakozz a következő beszélgetéshez: vagy Fiók létrehozása.

Több
6 éve 9 hónapja #202 Írta: Omen
Omen válaszolt Válasz: Algaevõ harcsák
Na akkor zsibbasztalak még benneteket :P
Lehetséges hogy a nőstény erőszakos közösülés áldozatává vált ?
Mert az az ancim amely a leginkább szerintem nőstény annak a fején illetve a hátúszója előtt sérülések láthatók .
Amit tudok teszek fel képeket .
Most viszont új rendszert kell raknom a gépemre :(

Később leszek.

Kérlek Bejelentkezés, csatlakozz a következő beszélgetéshez: vagy Fiók létrehozása.

Több
6 éve 9 hónapja #203 Írta: Omen
Szép napot mindenkinek !

Na a cory ikrák nagy valószínűséggel már nem fognak kikelni :(
Holnap kiveszem a rossz ikrákat és rakok be egy erősebb keringetőt is .
Az anci ikráknak adok pár napot hátha lesz belőlük cserebogár :)
Bár azon gondolkodom , hogy kiválogatom a sárgákat az üresek közül.

Több
6 éve 9 hónapja #204 Írta: halőrxxl
halőrxxl válaszolt Válasz: Algaevõ harcsák
Igen,akár tehetsz is próbát velük...meg aztán a sárgásakban élet van-én meg kegyetlen lettem volna:(.Jó helyre tetted,és bár észrevételem szerint a fény sem zavarja számottevően az ikrák fejlődését,mégis egy kissé árnyékosabb helyet javasolnék-de persze megfelelő vízmozgás ott is legyen!
Ha kedved van megtekintheted a "Járdánházi cserepes" c. blogomat...na ott aztán láthatod hogy apuci hogy is néz ki némi ikracsomaggal!;)Itt pedig megpróbálkozok egy kép beillesztésével:
lh4.googleusercontent.com/-HwBRjG64VQE/U...012.05.10.%20011.jpg
Hát ez csak így sikerült....de szerinted is érdekes ugye:három csomag egy hímnek "leadva"-ez a srác tudhat valamit!:)
T.:Gábor
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: mmccannon, Omen

Több
6 éve 9 hónapja #205 Írta: balazs7710
balazs7710 válaszolt Válasz: Algaevõ harcsák
A hömèrsèkletre ügyelj, mert ùgy vettem èszre hogy arra nagyon èrzèkenyek.

Több
6 éve 9 hónapja #206 Írta: Omen
Ja van köztük 6 sárga .
Arra a párnapra már megtartom nem hiszem hogy sok veszteni valóm van .
Áramlás közelébe raktam őket , hisz apa is ezt teszi az úszóival :P

Jó éjt !
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: mmccannon

Több
6 éve 9 hónapja #207 Írta: Omen
Na akkor a köv házim is meg van :P
Melyik lehet a lány :)
Mary-vel anno beszélgettük hogyan is tudom őket megkülönböztetni ám úgy néz ki rossz diák vagyok :P
Valamit nagyon elnéztem .
Na de ennek a végére kell járnom és alaposabban meg kell őket kukkantanom .
Ha kell egyesével kiveszem őket és közelről tekintem meg kinek van több vagy kevesebb :)

Üdv Misi

Több
6 éve 9 hónapja #208 Írta: halőrxxl
halőrxxl válaszolt Válasz: Algaevõ harcsák
Ha ilyen színűek az anciikrák akkor annak annyi:(Főleg hogy a srác kidobta az oltalmat adó helyről.Dobd el...majd ha szép sárgákat látsz akkor lesz az igazi!
Jah..ritkán ikráznak a fiú ancik..meglehetősen ritkán-a következtetésed jó!;)
T.:Gábor

Több
6 éve 9 hónapja #209 Írta: Omen
Sziasztok !

Ja mi a teendő ?
Sajnos ugye már kivettem vissza gondolom nem tehetem .
Mivel azt hittem hogy a coryk kupaca ezért oda tettem , de távolabb a többitől !
Ezek is megfertőződhetnek a penésztől vagy nem feltétlen .
Van még időm esetleg áttenni valahova őket ?
Esetleg tegyem vissza a közösbe és majd őfelsége megoldja .(Bár ezt én sem gondolom teljesen komolyan !)

Üdv Misi

Több
6 éve 9 hónapja #210 Írta: Omen
Sziasztok !

Nem tudom hova írja viszont lehetséges választásnak ez tűnt a legoptimálisabnak !

A nagyfiú ami a profilképemen is látszik ezzel a kupaccak játszott az aki fenekén .
Elsőnek azt hittem a coryk raktak egy kupacot még a közösbe is ezért gyorsan elvettem tőle és át raktam oda akol a corykat ikráztattam ne hogy meg egye mind !
Aztán lettem figyelmes rá , hogy ezek nagyobbak is és van köztük ami más színű .

Mivel csak cory és anci lelhető fel az akiban nálam így nem sok választás marad .
Jól gondolom ,hogy tévesen vélekedtem afelől , hogy minden ancim fiú ?

Üdv Misi
Mellékletek:

Több
6 éve 9 hónapja #211 Írta: balazs7710
Amùgy bámulatos a hìm anci apai ösztöne! Most elöször van nálam barna anci szaporulat, ès le a kalappal!
Mintakèp lehetne sok más èlölèny számára.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: mmccannon, jocopoco95

Több
6 éve 9 hónapja #212 Írta: balazs7710
Szurkolok! Legyen nagy a család!

Több
6 éve 9 hónapja #213 Írta: mmccannon
mmccannon válaszolt Válasz: Algaevõ harcsák
Hááááát, ha az én szívem hevesen kezdett el dobogni a hölgy fotójától, elképzelhetetlennek tartom, hogy a dalia ellen tudjon majd állni efféle női bájaknak. :laugh:

Köszönöm!

Mary
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: szotyika

Több
6 éve 9 hónapja - 6 éve 9 hónapja #214 Írta: szotyika
szotyika válaszolt Válasz: Algaevõ harcsák
Mary ezt a csajszit kapod hozzá :)

Tommy
Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 6 éve 9 hónapja Írta: szotyika.

Több
6 éve 9 hónapja #215 Írta: mmccannon
Balázs, töredelmesen bevallom, hogy más tollával ékeskedtem, mert a fotó nem az enyém. :blush:

A Rio Paraguay-om még siheder korban van, és tegnap lett lebeszélve egy barter, minek során egy arát szerzek neki. (Sajnos párnak vettem, de mindkettőből anci-kamasz lett.)

Természetes, amennyiben ők is úgyakarják, és sokasodni fognak, lehet előjegyeztetni magatokat.

Egészen biztosan tudni fogtok a szaporulatról, mert a büszkeségem nem fogja hagyni, hogy e fórumon meg ne osszam majdani örömömet. :)

No, de ne igyunk előre az anci bőrére... :unsure:

Mary

Több
6 éve 9 hónapja #216 Írta: balazs7710
Mary! Ez gyönyörü hal! Ha lesz szaporulat èn mindenkèp vevöd leszek. Uborkával, saláta levèllel is tudok fizetni! :laugh:

Több
6 éve 9 hónapja #217 Írta: mmccannon
Nincs száma, egyszerűen Ancistrus sp. Rio Paraguay néven fut.

Itt egy kép:

[img size=A. sp. Rio] www.welsfans.de/gattungen/ancistrus/rio_.../rio_paraguay_01.jpg [/img]

Mary

Több
6 éve 9 hónapja #218 Írta: saluosi
saluosi válaszolt Válasz: Algaevõ harcsák
Mary.milyen L száma van?Esetleg utána tudnánk nézni az itthoni és a környező országok hirdetéseiben(én mostanság a fischbörse.at-t bújom...:)

Több
6 éve 10 hónapja #219 Írta: mmccannon
Bárgyú kérdésnek tűnhet - ha az, akkor mea culpa -, de megítélésetek szeint mennyire lenne piacképes az Ancistrus Rio Paraguay?

Van 2 hímem, és töprengek, hogy szerezzek-e nekik egy arát. Ha nem seftelés-képes, akkor inkább nem fogok bele.

Vendégek elől rejtve. Jelentkezz be vagy regisztrálj a tartalom teljes megtekintéséhez.

Mary

Több
6 éve 10 hónapja #220 Írta: saluosi
saluosi válaszolt Válasz: Algaevõ harcsák
Gábor,a planetcatfish mellett,amit halőr ajánlott,szerintem igen hasznos oldal a welsfans.de is, amit Mátéfi ajánlása óta az egyik legjobbnak tartok!
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: halőrxxl

Moderátorok: petersKoka
Oldalmegjelenítési idő: 0.635 másodperc
Bejelentkezés
Legutóbbi fórumbejegyzések
  • Nincs üzenet